• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

اخبار ویژه

خطر ابتلا به آلزایمر بیخ گوش پشت میزنشین‌ها!/نسخه‌ طب سنتی برای آلزایمر طبع پرتقال در طب سنتی آتش به جان کتاب‌های بی‌خانمان معروف افتاد+عکس استخدام 3 عنوان شغلی با بیمه، سرویس در الوند سپهر پارسیان از البرز و تهران خبر خوش از رتبه بندی بالاخره رسید/ رتبه بندی در کمیسیون تلفیق به کجا رسید؟ آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان دوشنبه 4 دی/ حقوق بازنشستگان چقدر می شود؟ فداکاری زیبای مامور راهداری برای یک کودک!+عکس استخدام کارشناس فروش با بیمه در شرکت کفش ارک در تهران این زن 960 بار در امتحان گواهینامه رد شد! +عکس ابرو و موی سالم با این نسخه خانگی فال ابجد امروز5 بهمن 1400+تفسیر دقیق فال ابجد روزانه فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 5 بهمن 1400/ مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد + توصیه های امروز حافظ به شما این نوشیدنی از سکته‌های قلبی جلوگیری می کند چرا فحش دادن ما را آرام می کند؟ فال روزانه سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ اگر پوستی سفید و بی‌لک می خواهید این مطلب را بخوانید تنها داروی گیاهی حضرت علی (ع) سیاه دانه برای این افراد ضرر دارد این دانه گلبول های سفید خون را افزایش می دهد و مانع سرما خوردگی و آنفولانزا می شود پوست خراب صورت را با این میوه ترمیم کنید

فال ابجد امروز11 آذر 1400

  • کد خبر : 1219133
  • 11 آذر 1400 - 6:04
فال ابجد امروز11 آذر 1400

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که ۴ حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که ۴ حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : شخصی می خواهد شما را به دردسرهای فراوانی در زندگی بیندازد و برای تان مشکلات بسیار زیادی را به وجود بیاورد، بهتر است مراقب خود باشید تا از شر بدخواهان در امان بمانید و مشکلات شما را با شکست و نابودی در زندگی مواجه نکند، از دروغ گفتن دست بردارید تا به پیروزی و خوشبختی برسید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : آ آ د

تعبیر : طالعت نیک است. به مقامات بالا دست پیدا خواهید کرد. در زندگی تان گشایشی به وجود خواهد آمد که شادی و خوشبختی را در شما ایجاد می کند و برایتان موفقیت و آرامش را در زندگی ایجاد می کند، اگر در انتظار خبری هستید به زودی این خبر به گوش تان خواهد رسید و شما را شاد و خوشحال خواهد کرد.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : ج آ آ

تعبیر : طالعت خوب نیست. در زندگی دست از کارهای نادرست بردارید. بهتر است بدگویی اطرافیان تان را نکنید. با این کار به دردسرهای فراوانی خواهید افتاد و هیچ گاه به هدف های خود دست نخواهید کرد. سعی کنید خودتان را به فساد آلوده نکنید و در کارهای تان فعالیت داشته باشید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر : طالعت روشن است. به زودی اگر بیمار هستید از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و تنی سالم و تندرست خواهید داشت که شادی و خوشبختی را در آینده برایتان به وجود می آورد و باعث می شود بتوانید خیلی زود به هدف هایتان دست پیدا کنید و شادی را در خود به وجود بیاورید. شخصی در زندگی به شما حسادت می کند. بهتر است مراقب خود باشید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : آ آ د

تعبیر : طالعت خوب نیست. با شخصی در زندگی تان خصومتی دارید. این باعث عصبانیت و ناراحتی بسیاری در شما شده و باعث می شود تمام کارهایتان به تأخیر بیفتد و به نابودی و شکست شما را بیندازد، بهتر است مراقب خود باشید تا با دردسر های بزرگی مواجه نشوید. کارهایتان را به طور منظم انجام دهید.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد. شما می توانید در مسیرهای درست زندگی قدم بگذارید. بهتر است به راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به شما کمک کند در راه های نادرست قدم گذاری نکنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر :  با شخصی در زندگی تان درگیر شده اید. این امر باعث ناراحتی بسیار زیادی در شما شده است. بهتر است بروید و از آن شخص در زندگی خود دلجویی کنید تا به آرامش و آسایش دست پیدا کنید. سعی کنید غرور و تکبر را از خود دور کنید تا به پیروزی و خوشبختی برسید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر : فالت خوب است. روزگار بر وفق مراد شماست. به زودی به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست می آورید، از طرف شخصی مورد حمایت قرار خواهید گرفت. سعی کنید برای خود در زندگی صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر : طالعت نیک است. به زودی به مقامات بالا و خوشبختی دست پیدا خواهید کرد. اگر قصد رفتن به سفری را دارید سعی کنید این سفر را به تنهایی راهی نشوید چون برایتان مشکلی ایجاد خواهد کرد، تا می توانید به سمت انرژی های مثبت در حال حرکت باشید تا به پیروزی برسید.

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : آ د ب

تعبیر : طالعت روشن است . گشایشی در زندگی شما رخ خواهد داد. اگر گمشده ای دارید به زودی پیدایش خواهید کرد و شادی و آرامش را در خود به وجود خواهید آورد، بهتر است به زندگی خوشبین باشید و ناامیدی را در خود راه ندهید تا بتوانید خیلی زود به هدف هایتان دست پیدا کنید و به پیروزی و آرامش خودتان را برسانید.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : آ ب آ

تعبیر : طالع خوبی است. به لطف خداوند رزق روزی حلال به دست تان خواهد رسید که باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می شود، به زودی شخصی وارد زندگی تان می شود و به شما پیشنهاد ازدواجی را می‌دهد که بهتر است قبول کنید چون برایتان خوشایند دیده شده است و شادی را در شما ایجاد می کند.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر :  اگر همت کنید به هدف و خواسته های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد و شادی را در زندگی تان سرازیر می کنید، به زودی معاملات تجاری و اقتصادی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می آورد و باعث می شود که بتوانید به پیروزی و شادمانی دست پیدا کنید.

انتهای پیام/*

(Visited 37 times, 1 visits today)
لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1219133

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.