• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Friday - 7 October - 2022

اخبار ویژه

توجه شما را به این قاتل خاموش جلب می‌کنیم! مهمترین عامل اختلال در بی اشتهایی عصبی کودکان چیست؟ چرا شیرینی و بیسکوئیت اعتیاد آور هستند؟ فواید اسید چرب که از آن بی‌خبرید+ منابع غذایی درمان این بیماری‌ها با مصرف پیاز رژیم سوپ برای کاهش وزن در کوتاه مدت ۳ فوتی و شناسایی ۱۶۵ بیمار جدید کرونا در کشور افزایش حقوق شامل حال کدام بازنشستگان می‌شود؟ سردار حسین اشتری: صفر تا صد حادثه رخ داده برای مهسا امینی آلودگی هوای هویزه در پی آتش سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم حمله باورنکردنی مالک تلگرام به واتساپ!/ دوروف: از واتس‌آپ دوری کنید وضعیت آب و هوای امروز 14 مهرماه/ بارش باران همراه با کاهش نسبی دما در برخی مناطق کشور به این ۵ دلیل به همبرگر لب نزنید مصرف این خوراکی ها جلوی پرخوری را می گیرد فواید باورنکردنی نوشیدن آب خیارشور میوه ای که حافظه را تقویت و زوال عقل را از بین می برد فواید باورنکردنی پوست سیب زمینی جادوی عجیب غریب شکلات بر خلق و خو! پختن گوجه خواص آن را بیشتر می‌کند یا کمتر؟ مواد لازم برای تهیه مرغ لیمویی

فال ابجد امروز 6 مرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز پنج شنبه 6 مرداد 1401 + فیلم

  • کد خبر : 1333035
  • 06 مرداد 1401 - 12:54
فال ابجد امروز 6 مرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز  پنج شنبه 6 مرداد 1401 + فیلم
فال ابجد 6 مرداد 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد امروز 6 مرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز پنج شنبه 6 مرداد 1401 + فیلم. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که ۴ حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز 6 مرداد ماه ۱۴۰۱ خود را در ادامه ملاحظه کنید. امروز شما چگونه خواهد گذشت؟ فال ابجد و روازنه 6 مرداد 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

فال ابجد امروز ۷ مرداد ۱۴۰۱ + فال ابجد من / فال روزانه امروز جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ + فیلم

فال ابجد امروز 6 مرداد 1401متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر : احتمال زیادی وجود دارد که به دندان‌درد یا مشکل گوارشی مبتلا شوید. بیماری را دست‌کم نگیرید و در اولین فرصت با پزشک متخصص مشورت کنید. قصد عقد قرارداد مالی جدیدی دارید اما آن‌گونه که انتظار دارید از این قرارداد سود نخواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ناخواسته حرفی می‌زند که این حرف زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد. به فردی که به کمک شما نیاز دارد، پاسخ مثبت دهید.

فال ابجد امروز پنج شنبه 6 مرداد 1401 متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  آ  د  د

تعبیر : کارهای زیادی روی‌ سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. قرار است برای خرید بیرون بروید اما مواظب باشید که تنها لوازم ضروری را خریداری نمایید و ولخرجی نکنید. بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده بمانید. با پیشنهادی منفعت‌آمیز از جانب اعضای خانواده یا دوستان روبرو خواهید شد. روحیه‌ای خجالتی دارید و نظرهای‌تان را در میان جمع مطرح نمی‌کنید، این رویکرد نبود اعتمادبه‌نفس را در شما تقویت کرده و باعث شده تا دوستان و اطرافیان آن‌گونه که انتظار دارید روی شما حساب‌باز نکنند. در نتیجه ادامه این رویکرد به صلاح شما نیست و از امروز خجالت را کنار بگذارید و نظرهای خود را با صدایی بلند و رسا در میان جمع مطرح نمایید.

فال ابجد 6 مرداد 1401 متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما :  د  ب  آ

تعبیر : پدر یا مادر یا یکی از بزرگان خانواده امروز پند و اندرزی را با شما در میان می‌گذارد، این نصیحت را در زندگی به کار گیرید و به این فرد ثابت کنید که قدر نصیحت‌های ایشان را می‌دانید. به خاطر داشته باشید که محبت، محبت می‌آورد و بیشتر به فکر به دست آوردن دل دوستان و اعضای خانواده باشید. روابط پنهانی که با فردی دارید کنار بگذارید و بیشتر به فکر آبروی خود باشید. زحمات شما امروز به بار می‌نشیند و شاهد پیشرفتی در کار خواهید بود. هزینه‌های زندگی شما امروز از چیزی که انتظارش را دارید تجاوز می‌کند.

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  ج  ب  ب

تعبیر : احتمال زیادی وجود دارد که با حرف یا کار ناپسندی، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کنید. قرار است مهمان مهمی را به منزل دعوت کنید، اما روز خوبی را برای پذیرایی از این مهمان انتخاب نکرده‌اید. با شناخت نقاط ضعف و قدرت خود، درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز کنید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  آ  ب  آ

تعبیر : سفری در پیش دارید و در این سفر نه تنها به شما خوش نمی‌گذرد، بلکه با نگرانی‌های زیادی روبرو خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله ندارد و کارها را با بی‌دقتی انجام می‌دهد، در چنین شرایطی به کمک عشق‌زندگی‌تان بشتابید و به ایشان ثابت کنید که در سختی‌‌ها و شادی‌های زندگی همیشه کنارش هستید. عزم راسخی که در انجام کارها دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید، تلاش‌های‌ شما به بار خواهد نشست. به فکر افزایش درآمد از راه‌های خلاف افتاده‌اید، اما به خاطر داشته باشید که بار کج هرگز به منزل نمی‌رسد. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید، اما حجم زیاد کارها شما را از خلاقیت و کارهای نوآورانه دور کرده و فرصتی برای ابراز خلاقیت پیدا نمی‌کنید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصت فراغتی پیدا می‌کنید تا پس‌ از مدت‌ها به کارهای دلخواه بپردازید و به خلاقیت خود پر و بال بیشتری دهید.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  د  ج  ج

تعبیر : روز حساسی را در پیش دارید و تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید، اجازه ندهید این شرایط شما را نگران کند و تصمیم نادرستی بگیرید. به ناگاه مهمانی از راه می‌رسد و مجبور می‌شوید فرصت زیادی را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. قرار است در جلسه‌کاری مهم یا مهمانی رسمی شرکت کنید و در این مراسم اطلاعات زیادی به دانش خود اضافه خواهید کرد.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر : به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. کارهای زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کارها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. بین شما و عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای کوچک ایجاد شده و از همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی دلخور هستید، امروز فرصت خوبی است که این مشاجره را ختم به خیر کنید و اجازه ندهید در آینده مشکلات کوچک، آغازگر مشاجره‌ میان شما و عشق‌زندگی‌تان باشند. کارهای روزانه زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به پایان می‌رسد و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  د  ج  آ

تعبیر : با نگرانی‌های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی‌های‌تان را زمین بگذارید. پاداش کار پسندیده‌ای که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید را دریافت خواهید کرد. رویاپردازی را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان برنامه‌ریزی و پشتکار می‌گذرد. نگرانی‌ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوش گذشته را برای شما تداعی خواهد کرد.

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  آ  ب  آ

تعبیر : امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. احتمال زیادی وجود دارد که ضرری را متحمل شوید. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. کارهای مهم را سرسری نگیرید و جدی‌تر به کار و زندگی نگاه کنید. توجه بیشتری به نصیحت اطرافیان داشته باشید و پند و اندرز افرادی که خیر و صلاح شما را می‌خواهند، آویزه گوش کنید.

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  د  د  آ

تعبیر : امروز چشم‌تان به دلبری پری‌چهره می‌افتد و به او دل می‌بازید. پیشنهاد‌ی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما قبل از هر گونه اقدامی، جوانب مختلف این پیشنهاد را کاملا بررسی نمایید. قصد مسافرت دارید اما در لحظه آخر از این سفر پشیمان خواهید شد.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  د  ج  ج

تعبیر : کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند. قول‌‌های پوشالی را کنار بگذارید و سر حرف‌تان بمانید. یکی از دوستان یا آشنایان که علاقه‌ زیادی به شما دارد، امروز برنامه خاصی برای شما تدارک دیده و با تقدیم هدیه‌ای قصد دارد تا حسابی شگفت‌زده‌تان کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت محبتش را جبران نمایید.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  ب  ب  آ

تعبیر : ولخرجی و خریدهای غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. استعداد و ذکاوت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات مالی با ایشان مشورت کنید. فرصت مناسبی دست می‌دهد تا مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. فردی قرار است کاری برای شما انجام دهد، اما امروز متوجه می‌شوید که قادر به انجام این کار نیست. مدت زیادی است که چشم‌انتظار خبر خوش و فرخنده‌ای هستید، امروز این خبر به دست‌تان می‌رسد و زمینه شادی و نشاط‌ شما را فراهم می‌کند

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1333035

برچسب ها

ثبت دیدگاه

  1. الا

ساماندهی

logo-samandehi

اندیشه معاصر در سامانه رسانه جامع