۱۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۹

غافلگیری ویژه اول ظهری از لیگ عربستان برای پرسپولیس امروز جمعه ۱۴۰۲/۸/۱۹برق ۳فاز از سر هواداران پراند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،با تساوی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان، کار سرخپوشان در آسیا سخت‌تر شد. بازی برگشت پرسپولیس و النصر عربستان حساس‌تر شده و نماینده کشورمان تحت هیچ شرایطی نباید این بازی را واگذار کند. خبر خوش بر...

غافلگیری ویژه  اول ظهری از لیگ عربستان برای پرسپولیس  امروز جمعه ۱۴۰۲/۸/۱۹برق ۳فاز از سر هواداران پراند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،با تساوی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان، کار سرخپوشان در آسیا سخت‌تر شد. بازی برگشت پرسپولیس و النصر عربستان حساس‌تر شده و نماینده کشورمان تحت هیچ شرایطی نباید این بازی را واگذار کند.

خبر خوش برای پرسپولیسی‌ ها

خبر خوش برای پرسپولیس و گل محمدی این است که النصر ۴ روز بعد از این بازی در لیگ عربستان بازی بسیار حساسی با الهلال دارد و طبعا به چند بازیکن کلیدی خود مقابل پرسپولیس استراحت خواهد داد چون از گروه خود صعود کرده است اما بازی با الهلال برای یاران رونالدو به مراتب مهمتر است و حکم فینال لیگ عربستان را دارد.

غافلگیری ویژه  اول ظهری از لیگ عربستان برای پرسپولیس  امروز جمعه 1402/8/19برق 3فاز از سر هواداران پراند

غافلگیری ویژه اول ظهری از لیگ عربستان برای پرسپولیس امروز جمعه ۱۴۰۲/۸/۱۹برق ۳فاز از سر هواداران پراند

النصر در بازی با الدحیل هم به رونالدو استراحت داد و البته تالیسکا با هت‌تریک خود سند صعود نماینده عربستان را امضا کرد. حالا باید دید سرمربی پرتغالی النصر در بازی با پرسپولیس هم به چند ستاره خود استراحت می‌دهد یا نه اما مسلما برای آنها بازی با الهلال به مراتب مهمتر است و در بازی با پرسپولیس خیلی فشار نمی‌آورند.

الدحیل هم که شانس صعود ندارد و بعید است پرسپولیس در صورت کسب امتیاز از ریاض، در بازی خانگی با الدحیل قطر مشکل خاصی داشته باشد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار