۱۶:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

عیدی دولت به فرهنگیان بازنشسته: واریز معوقات رتبه‌بندی تا ساعاتی دیگر

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام زمان، از پرداخت مبلغ رتبه‌بندی به ۵۳۰۶ فرهنگی بازنشسته خبر داد.

رتبه بندی و اعتراضات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،رضا فیضی‌نژاد معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری افزود: صندوق بازنشستگی کشوری در آذرماه امسال برای ۶۲ هزار نفر از بازنشستگان آموزش و پرورش که در فاصله ۳۱ / ۶ / ۱۴۰۰ تا پایان سال ۱۴۰۱ بازنشسته شده و مشمول طرح رتبه‌بندی شدند و اطلاعات آنان از سوی این وزارتخانه به صندوق بازنشستگی اعلام شده بود، احکام رتبه بندی را صادر کرد.

فیضی‌نژاد ادامه داد: پس از آن مبالغ ناشی از احکام رتبه‌بندی در ۴مرحله به حساب این افراد واریز شد که آخرین مرحله آن اسفندماه جاری پرداخت شد.

وی با بیان اینکه «در ۲۰ روز اخیر فایل جدیدی از سوی آموزش و پرورش برای ۵۳۰۶ نفر دیگر از فرهنگیان بازنشسته این دستگاه که مشمول طرح رتبه‌بندی شده بودند، برای صندوق بازنشستگی ارسال شد»، گفت: با ارسال این فایل و با تاکید مدیرعامل صندوق، در همین مدت کوتاه، رایزنی‌های فراوان و فشرده‌ای با دستگاه‌های متولی به ویژه سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار لازم انجام شد که روز گذشته (دوشنبه) این پیگیری‌ها نهایی شد.

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: احکام رتبه‌بندی و اصلاحی برای این تعداد از بازنشستگان نیز دیروز (دوشنبه) صادر و در سامانه احکام صندوق بازنشستگی بارگذاری شد.

وی افزود: ضمن اینکه با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه مبالغ ناشی از معوقات رتبه‌بندی برای ۵۳۰۶ نفر از افراد مشمول تا عصر امروز (سه شنبه ۲۹اسفندماه) به حساب حقوق بازنشستگی افراد واریز خواهد شد.

به گفته فیضی‌نژاد، مبلغ «میانگین پرداختی» ناشی از احکام رتبه‌بندی برای بازنشستگان مشمول، بیش از ۳۴ میلیون تومان خواهد بود که ممکن است برای تعدادی از افراد از این عدد کمتر یا بیشتر باشد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

3 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

احمد

۰۲ فروردین ۱۴۰۳


من ۱۵ مهر ۱۴۰۰ بازنشست شدم به من ۳۴۰ تک تومان اضافه شده خنده دار نیست چرا گریه داره

بیگدلو

۰۲ فروردین ۱۴۰۳


افزایش : ۴۳۲٬۴۲۴ ریال. این است مبلغ افزایش رتبه بندی من واقعا چه خاکی به سرمان بریزیم

حسن

۰۴ فروردین ۱۴۰۳


یلم جناب فیضی نژاد چرا دروغ میگید کو احکام بارگزاری شده وکو پول

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار