۰۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

عکس| گلزن دربی و تبریک سال نو با سر تراشیده از مسجدالحرام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،عویض در دقیقه ۷۸ و گلزنی در شهرآورد بزرگ پایتخت آن هم ۲ دقیقه پس از ورود به زمین، باعث شد تا رودی ژستد مهاجم مسلمان استقلال تصمیم بگیرد راهی کشور عربستان شده و به سفر حج مشرف شود. در واقع مهاجم فرا...

اخبار استقلال | از تلاش های بی نتیجه این فوق ستاره استقلالی تا آمادگی برای جشن و قهرمانی + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،عویض در دقیقه ۷۸ و گلزنی در شهرآورد بزرگ پایتخت آن هم ۲ دقیقه پس از ورود به زمین، باعث شد تا رودی ژستد مهاجم مسلمان استقلال تصمیم بگیرد راهی کشور عربستان شده و به سفر حج مشرف شود.

در واقع مهاجم فرانسوی الاصل آبی ها که تصاویر راز و نیاز او با پروردگارش پیش از انجام تعویض حسابی سر و صدا به پا کرده بود، پس از دربی به همراه همسر و سه فرزندش راهی عربستان شد تا در جوار خانه خدا  شکرگزاری خاص خود را  را به جای بیاورد.

حالا و لحظاتی پس از تحویل سال نو، بخش رسانه باشگاه استقلال در حرکت جالبی اقدام به انتشار ویدیویی از بازیکنان این تیم کرده که با ارسال ویدیوهایی در امکان مختلف، تحویل سال نو را به مردم ایران و هواداران استقلال تبریک می گویند.

در بخشی از این ویدیو نیز رودی ژستد با سری تراشیده نشان داده می شود که به زبان انگلیسی، تحویل سال نو را تبریک می گوید. نکته مهم این ویدیو، تشرف ژستد به خانه خدا و محل فیلمبرداری است جایی که او از مکه و مسجد الحرام حلول سال جدید شمسی را تبریک می گوید.

عکس| گلزن دربی و تبریک سال نو با سر تراشیده از مسجدالحرام

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار