عکس‌| دلجویی خاص و عجیب باشگاه پرسپولیس از هندی‌ها

سرخپوشان پایتخت امشب در حالی به مصاف گوا می‌روند که از قبل شروع مسابقات، تقابل‌های زیادی بین طرف ایرانی و هندی به وجود آمده بود. خبرورزشی – ابتدا پرسپولیسی‌ها به خاطر آنچه به زعم خود «تاخیر در پرواز» بود، اعتراض تندی را انجام دادند و سپس در ماجرای اعلام دیرهنگام نتایج تست کرونا، بار دیگر […]

سرخپوشان پایتخت امشب در حالی به مصاف گوا می‌روند که از قبل شروع مسابقات، تقابل‌های زیادی بین طرف ایرانی و هندی به وجود آمده بود.

عکس‌| دلجویی خاص و عجیب باشگاه پرسپولیس از هندی‌ها

خبرورزشی – ابتدا پرسپولیسی‌ها به خاطر آنچه به زعم خود «تاخیر در پرواز» بود، اعتراض تندی را انجام دادند و سپس در ماجرای اعلام دیرهنگام نتایج تست کرونا، بار دیگر به کشور میزبان اعتراض کردند اما اوج کار سرخ‌ها، بیانیه‌ای بود که به جنگ های ایران و هند در زمان نادرشاه و برتری حکومت افشاریه اشاره می‌کرد.

این پست با واکنش تند در شبکه‌های اجتماعی هندی مواجه شد و فدراسیون فوتبال هند نیز از پرسپولیس شکایت کرد تا در نهایت قرمزها مجبور به عذرخواهی شدند و حالا در آستانه تقابل با تیم میزبان، پست عجیب دیگری در صفحه پرسپولیس منتشر شده است.

عکس | دلجویی خاص باشگاه پرسپولیس در عذرخواهی از هندی ها

در این پست، هندوستان به عنوان «میزبان مهربان» معرفی شده و در توصیف این کشور آمده: «دیدار با نماینده هند برای پرسپولیس می‌تواند از دو جهت دارای اهمیت باشد؛ در ابتدا رقابت با تیمی سختکوش که با تمام وجود، فوتبال سالم را به نمایش می‌گذارد و همچنین، مصاف ورزشی با نماینده کشوری که مهربانی مردمانش قابل ستایش است.»

باشگاه پرسپولیس در پایان نوشته: «بازی امشب با گوا در حافظه تاریخی باشگاه پرسپولیس باقی می‌ماند. این تقابل در زمین بازی، جذابیت فوتبالی دارد و خارج از زمین، مُبَلغِ نزدیکی فرهنگ و بسط برادری میان مردم دو کشور است.»

منبع: ورزش۳خبر ورزشی