عملیات تروریستی نمی‌تواند جلودار پیشرفت ما باشد

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلام با اشاره به غنی‌سازی ۶۰ درصد اورانیوم در کشور گفت: غنی‌سازی ۶۰ درصد اورانیوم به دشمن این پیام را داد که عملیات تروریستی و خرابکارانه و امثال این اقدامات نمی‌تواند مانع پیشرفت جمهوری اسلامی ایران شود. وی افزود: امروز کشور ایران به آن سطح از […]

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلام با اشاره به غنی‌سازی ۶۰ درصد اورانیوم در کشور گفت: غنی‌سازی ۶۰ درصد اورانیوم به دشمن این پیام را داد که عملیات تروریستی و خرابکارانه و امثال این اقدامات نمی‌تواند مانع پیشرفت جمهوری اسلامی ایران شود.

وی افزود: امروز کشور ایران به آن سطح از خودباوری و به آن جایگاه از قدرت رسیده که با ترور افراد یا عملیات خرابکارانه نمی‌توان جلوی پیشرفت آن را گرفت و این موضوعی است که در عمل بارها ثابت شده است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: علاوه بر این، غنی‌سازی ۶۰ درصد به دیگر کشورهای دنیا نیز این پیام را داد که امروز جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی خود و نیروی جوان و با استعدادهایی که دراختیار دارد توانسته به جایگاه رفیعی از نظر علمی، تکنولوژیکی و … دست یابد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: همچنین برای دوستان ما و کسانی که می‌خواهند مستقل باشند، جمهوری اسلامی ایران یک الگوی مناسب است که این مسیر را طی کرده و امروز روی پای خود ایستاده است.

وی افزود: تیم مذاکره‌کننده نیز باید بداند ما به آمریکا نیاز نداریم و آمریکا و اروپا به ما نیاز دارند و باید حواسشان را در مذاکره با غربی‌ها جمع کنند و به دفاع از حقوق ملت و از منافع ملت صیانت کنند.

عض فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت:‌ اعضای تیم مذاکره کننده باید مراقبت کنند تا آنچه که در مذاکرات برجام اتفاق افتاد و هزینه‌هایی به مردم ما تحمیل شد مجدد اتفاق نیفتد و از تحمیل هزینه به مردم جلوگیری کنند.

افکار