عملکرد دولت ما را نسبت به اتفاقات امروز وین نگران کرده است

الیاس نادران خطاب به دولت گفت: امروز در وین اتفاقاتی در حال وقوع است که در همه شئونات کشور اثرگذار است و متاسفانه رفتار دولت در ۸ سال گذشته ما را نسبت به این مسئله نگران کرده است و علی رغم مصوبات مجلس، هیچکس از آن اطلاعی ندارد و در آستانه انتخابات شاهد دوگانه سازی […]

الیاس نادران خطاب به دولت گفت: امروز در وین اتفاقاتی در حال وقوع است که در همه شئونات کشور اثرگذار است و متاسفانه رفتار دولت در ۸ سال گذشته ما را نسبت به این مسئله نگران کرده است و علی رغم مصوبات مجلس، هیچکس از آن اطلاعی ندارد و در آستانه انتخابات شاهد دوگانه سازی هایی هستیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان و مشکلات مردم در تأمین کالاهای اساسی ادامه داد: هنوز وارد این ایام و اوج نیاز مردم نشده ایم و دولت باید فکری برای مایحتاج اساسی مردم نماید.

وی افزود: بهانه دولت این بود که ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف نشود تا مشکلات حل شود، اما آقایان پاسخ دهند حالا که این ارز حذف نشد و در قانون ۱۴۰۰ آمده، آیا همه این مشکلات حل شده است؟ اگر هم عرضه ندارید به مردم بگویید.

نادران با انتقاد از عملکرد ستاد کرونا، گفت: ظاهراً کرونا هدفمند عمل می کند، از نظر ستاد کرونا، کرونای ترکیه و اروپا وارد کشور نمی شود، اما کرونای عتبات و مراکز زیارتی و مراسمات مذهبی وارد کشور می شود. ظاهراً ستاد کرونا باید از خود کرونازدایی کند تا نگاهش عوض شود.

افکار