۱۲:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۹

عملکرد بانک توسعه تعاون در توسعه شاخص‌های اقتصادی و اجتماعی شهرستان طبس مؤثر است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی،ملائی مدیر شعب استان در بازدیدازکارخانه نیمه فعال تعاونی گلشن ماکارون طبس به عنوان تنها واحد تولید کننده انواع ماکارونی و رشته آش در استان بر ضرو...

توسعه تعاون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی،ملائی مدیر شعب استان در بازدیدازکارخانه نیمه فعال تعاونی گلشن ماکارون طبس به عنوان تنها واحد تولید کننده انواع ماکارونی و رشته آش در استان بر ضرورت بازاریابی و توسعه جامعه هدف یک واحد تولیدی تاکید کرد و گفت: کاهش قیمت تمام شده محصول با اتصال به زنجیره صنایع ممکن است، ایجاد و تکمیل یک چرخه تولیدی از تهیه مواد اولیه تا توزیع و فروش آن از اصول سرمایه گذاری و کسب درآمد است.

وی با حضور در محل کارخانه نوین سرام از تولیدکنندگان برتر کشور در زمینه تولید انواع چینی بهداشتی با برند کریت، در جریان روند تولید محصولات و همچنین بررسی نیاز این کارخانه به منابع مالی جهت توسعه و افزایش تولیدات قرار گرفت.

ملائی در دیدار رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، به ارائه گزارشی از اقدامات بانک توسعه تعاون در این شهرستان پرداخت و خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان جوان‌ترین بانک کشور و یک بانک صد در صد دولتی در سالهای اخیر عهده دار طرح‌های بزرگ دولتی بوده است که نشان از توانمندی و اعتمادخاطر جامعه به این بانک دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس نیز اقدامات بانک توسعه تعاون در این شهرستان را ارزشمند برشمرد و افزود: فعالیت برنامه محور خصوصاً برنامه‌های توسعه‌ای در بخش‌های فنی، از نقاط قوت یک بانک است که باید از تجارب افراد و ظرفیت‌های موجود برای توفیق خدمت در راستای توسعه بیشتر شاخص‌های اقتصادی و اجتماعی بهره گرفت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار