۱۰:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵

علت واریز نشدن عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد چیست؟

از سال ۱۴۰۳ سه روز گذشته است، اما هنوز عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد بانک رفاه واریز نشده است و همانطور که پیشتر گفته شد این‌ها موضوعاتی است که عزیزان مددجویان بهزیستی و کمیته امداد به دنبال یافتن پاسخی برایشان هستند.

علت واریز نشدن عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علت واریز نشدن عیدی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد چه بود؟ مددجویان بهزیستی و کمیته امداد انتظار داشتند که عیدی آن‌ها همراه با مستمری در تاریخ ۲۰ اسفند واریز شود؛ اما تا کنون بودجه پرداخت عیدی برای آنان فراهم نشده است.

آخرین بار در سال ۱۴۰۰ به مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد مبلغ عیدی پرداخت شد. در سال ۱۴۰۰ مبلغ عیدی به آن‌ها برابر با یکماه مستمری بود. در سال ۱۴۰۱ اعتبارات برای پرداخت عیدی به مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد تامین نشد و به مدد جویان عیدی پرداخت نشد.

خبر فوری عیدی مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد: برای سال ۱۴۰۲ هم تاکنون خبر رسمی درباره پرداخت عیدی به مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد منتشر نشده است.

توضیح مقامات درباره واریز عیدی پوشش کمیته امداد و بهزیستی: تاکنون هیچ کدام از مقامات این سازمان هم درباره زمان واریز عیدی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توضیحی نداده‌اند و مشخص نکرده‌اند که آیا طبق سنوات قبل این مبلغ واریز می‌شود و یا امسال بودجه‌ای برای این کار در نظر گرفته نشده است.

بهزیستی

بهزیستی

وزیر کار در پاسخ به این پرسش که عیدی مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی چه زمانی پرداخت می‌شود اعلام کرد «عیدی مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی در همان چارچوب قانونی پرداخت می‌شود».

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار