علت شلیک پلیس در سقز چه بود؟

ظهر امروز فردی به نام فردین جعفری پس از بی توجهی به اخطار پلیس با تیراندازی نیرو‌های مدافع امنیت در سقز زخمی شد. این مرد که به دستور ایست پلیس توجه نکرده بود پس از فرار مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،ظهر امروز فردی به نام فردین جعفری پس از بی توجهی به اخطار پلیس با تیراندازی نیرو‌های مدافع امنیت در سقز زخمی شد.
این مرد که به دستور ایست پلیس توجه نکرده بود پس از فرار مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای قرار گرفت. مصدوم در اولین مرحله به بیمارستان امام خمینی سقز انتقال می‌یابد و سپس با نیاز به عمل جراحی داشته به بیمارستان شفا منتقل می‌شود. این فرد پس از انجام عمل جراحی به آی سی یو انتقال داده شده و وضعیت وی تا این لحظه رضایت بخش گزارش شده است. همچنین معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان، از دستگیری چند فرد با هدف ترور امجد امینی  خبر داد. گفته می‌شود این افراد قصد داشتند پدر مرحوم مهسا امینی در مسیر قبرستان آیچی سقز ترور کنند و سناریو جدیدی از کشته سازی‌ها در مناطق کردنشین رقم بزنند. دیروز و امروز چند محموله قابل توجه سلاح در سنندج، مریوان، سقز و چند شهر هم مرز آذربایجان غربی و کردستان کشف شده است. با توجه به دستگیری تعدادی از عناصر گروهک‌های کومله و دموکرات در کردستان و سقز پلیس برای حفظ امنیت در برخی مناطق این شهر ایست بازرسی برقرار کرده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.