۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۲

علت حضور نداشتن یاغی جوان در ترکیب آبی های پایتخت لو رفت+جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علت حضور نداشتن یاغی جوان در ترکیب آبی های پایتخت لو رفت+جزئیات. عرفان باقری بازیکن جوان تیم استقلال که در ابتدای فصل سر از پرسپولیس در آورده بود و حسابی جنجال ساز شد از دو روز پیش دوباره در تمرینا...

واکنش شاه ماهی 17 ساله استقلال پس از خروج از باشگاه پرسپولیس+ جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علت حضور نداشتن یاغی جوان در ترکیب آبی های پایتخت لو رفت+جزئیات. عرفان باقری بازیکن جوان تیم استقلال که در ابتدای فصل سر از پرسپولیس در آورده بود و حسابی جنجال ساز شد از دو روز پیش دوباره در تمرینات آبی پوشان آفتابی شده است. این بازیکن مدتی از اردوی تیم ملی جوانان کنار گذاشته شد اما بعد از مدتی توسط مرفاوی به تیم ملی فراخوانده شد.

باقری بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی دوباره با آبی پوشان تمرین می‌کند اما جالب اینجا است که ساپینتو علاقه ای به استفاده از وی ندارد و فقط از او خواسته در تمرینات شرکت کند تا به شرایط ایده آل بدنی برسد. این در حالی است که آرش برهانی رئیس آکادمی استقلال هم چندی پیش به خاطر پیوستن این بازیکن به پرسپولیس موضع تندی علیه او گرفت و مشخص نیست آیا باقری می‌تواند برای تیم امید استقلال به میدان برود یا اینکه فقط باید در کنار بازیکنان بزرگسال تمرین کند.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار