عصبانیت شدید سرمربی پرسپولیس در رختکن/ دست از بچه‌بازی بردارید

پرسپولیس در بازی با گوای هند دو بار صاحب پنالتی شد که باز هم شاهد جروبحث و چانه‌زنی دو بازیکن این تیم بر سر نواختن این ضربه بودیم! خبرورزشی – با وجود آن که پیش از مسابقه اعلام شده بود مهدی ترابی پنالتی زن اول تیم است، در دقیقه ۱۸ محمدحسین کنعانی‌زادگان جلو رفته و […]

پرسپولیس در بازی با گوای هند دو بار صاحب پنالتی شد که باز هم شاهد جروبحث و چانه‌زنی دو بازیکن این تیم بر سر نواختن این ضربه بودیم!

عصبانیت شدید سرمربی پرسپولیس در رختکن/ دست از بچه‌بازی بردارید

خبرورزشی – با وجود آن که پیش از مسابقه اعلام شده بود مهدی ترابی پنالتی زن اول تیم است، در دقیقه ۱۸ محمدحسین کنعانی‌زادگان جلو رفته و توپ را از شماره ۹ پرسپولیس گرفت.

یحیی گل‌محمدی اما اجازه پنالتی زدن به مدافع ملی‌پوش تیمش نداد و دستور داد مهدی ترابی پشت توپ بایستد. هرچند این ضربه پنالتی گل شد اما ضربه پنالتی بعدی پرسپولیس در دقیقه ۴۱ با ضربه کنعانی زادگان تبدیل به گل نشد. این اتفاقی بود که پیش از این در لیگ برتر هم میان امید عالیشاه و محمدحسین کنعانی‌زادگان در دیدار با نفت مسجدسلیمان پیش آمده بود که آن ضربه هم توسط شماره ۲ پرسپولیس هدر رفت.

از هند خبر می‌رسد که این اتفاق به شدت باعث عصبانی شدن یحیی گل‌محمدی شده است. سرمربی باهوش و با دیسیپلین پرسپولیس خطاب به شاگردانش در رختکن گفته: «از این به بعد دیگر نبینم با یکدیگر بر سر زدن ضربه پنالتی جرو بحث کنید. پنالتی‌زن تیم را ما مربیان تعیین می‌کنیم و دست از این بچه‌بازی‌ها بردارید و…»

بیشتر بخوانید:

  • تصاویر| لحظه‌ای که کنعانی زادگان پنالتی را هدر داد

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی