۰۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

عصبانیت شدید افشین پیروانی؛ مگر می‌خواهیم در ومبلی بازی کنیم که یک میلیارد بدهیم؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در خصوص اتفاقات پیش از این بازی گفت: این اتفاق اصلا قشنگ نبود. تیم ما ۴۰-۵۰ میلیون هوادار دارد و این مشکلات را روز قبل باید حل کرد...

درگیری پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان با آتش بیاری این سرمربی معروف بالا گرفت / پای دادگاه و اتهام و ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در خصوص اتفاقات پیش از این بازی گفت: این اتفاق اصلا قشنگ نبود. تیم ما ۴۰-۵۰ میلیون هوادار دارد و این مشکلات را روز قبل باید حل کرد. اتفاقاتی در فوتبال ما می‌افتد که خنده‌دار است و من خجالت می‌کشم.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسانی مقصر هستند؟ گفت: کسانی که تصمیم‌گیرنده هستند. تبلیغات محیطی برای تیم‌ها داستان شده است. یک روز می‌گویند ما انجام دهیم و روز دیگر می‌گویند هزینه بالا رفته است. شما اگر متوجه شدید که مقصر چه کسی است ما هم فهمیدیم.

عصبانیت شدید افشین پیروانی؛ مگر می‌خواهیم در ومبلی بازی کنیم که یک میلیارد بدهیم؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص درخواست بیش از یک میلیاردی ورزشگاه آزادی از این باشگاه و پرداخت این مبلغ توسط استقلالی‌ها، عنوان کرد: مگر می‌خواهیم در ومبلی لندن بازی کنیم؟ شاید استقلالی‌ها پولدار باشند، ولی ما چنین پول‌هایی را نداریم که پرداخت کنیم.

قاب عکس دونفره از دو دوست داشتنی پرسپولیس

افشین پیروانی گفت: مشکل مالی داریم و چطور می‌توانیم برای یک بازی این مقدار پول بدهیم؟ شرایط مالی‌مان خوب نیست و مسئولان باشگاه قول دادند که قبل از دربی پرداختی داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر ورزشگاه آزادی برای دریافت چنین مبلغی مُصر باشد تکلیف چه می‌شود؟ خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم گفتن این موضوع هم خنده‌دار است که یک دفعه بگویند این مبلغ را پرداخت کنیم. این حرف در حد یک حرف خودمانی است.

مدیر تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که حقیقت دارد بازیکنان ۵ درصد از مبلغ قراردادشان را در این فصل دریافت کردند؟ گفت: بله.

وی در خصوص دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس گفت: این بحث را قبلا هم گفته‌ام. بیاییم اعلام کنیم که ایراد کار کجاست. چند روز دیگر نگویند که مجوز را نگرفته‌اید و یک تیم دیگر را جایگزین کنند. من هشدار می‌دهم که به دنبال این هستند که یک تیم دیگر را در آسیا جایگزین پرسپولیس کنند. اشکال کار ما را بگویند. مگر ۳ ماه وقت نداده‌اند الان چرا نمی‌گویند که مشکل پرسپولیس چه چیزی است. اینکه جلوی اسم تیم ما ستاره است خود ما هم نمی‌دانیم مشکل چیست. کسانی که مسئول هستند بیایند بگویند مشکل تیم پرسپولیس چیست تا ۲ روز دیگر نزدیک مسابقات آسیایی نگویند که نمی‌توانیم به مسابقات آسیایی برویم. خواهش من این است که رسانه‌ها این موضوع را پیگیری کنند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط