عربستان از لحاظ امکانات در سطح بالایی قرار

سرپرست تیم امید ایران گفت که بازیکنان تیم عملکرد خوبی داشتند و از آنها راضی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،مهران فرقانی سرپرست تیم امید ایران پس از کسب تساوی بدون گل برابر عربستان گفت: بازی اول در هر تورنمنتی خیلی سخت است. این تیم نخستین بار بود که در کنار همدیگر بازی می کردند و فرصت تمرین چندانی نداشتند.

او گفت: بچه ها زحماتشان را کشیدند. عربستان از لحاظ امکانات و تجهیزات در سطح بالایی قرار دارد و چند سالی است در کنار هم بازی می کنند. فکر می کنم یک بازی تاکتیکی خیلی خوبی بود و بچه ها عملکرد خوبی داشتند و از آنها راضی هستیم. هر چند که می توانستیم بازی را ببریم. باید تلاش کنیم تا به عنوان سرگروه صعود کنیم تا قرعه خوبی داشته باشیم.

او درباره حضور هواداران ایرانی در استادیوم نیز گفت: خیلی خوب بود. ماشالله هر جا می رویم، ایرانی ها هستند. ان‌شاءالله مه آنها سلامت و موفق باشند. از آنها دعوت می کنم که برای بازی های بعدی نیز تشریف بیاورند و تیم ما را تشویق بکنند.

سرپرست تیم امید ایران می گوید: اعضای تیم امروز کلا چهارده نفر بودند. ان‌شاءالله پس از بازی امروز پرسپولیس و النصر، آقایان یاسین سلمانی، محمد عمری و محمد احمدی به همراه علیرضا رضایی به تیم اضافه می شوند که تعداد بازیکنان با عدد هجده می رسد.

فرقانی در پایان گفت: بازی بعدی ما برابر ویتنام است و بچه ها بلافاصله مشغول ریکاوری شدند. فردا را استراحت می کنند و دو روز دیگر برای بازی دوم آماده می شوم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.