۲۱:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱

عجیب خبر ورزشی با حرکت این استقلالی در هفته اول اردیبهشت ثبت شد

شکایت مهدی رحمتی از فولاد خوزستان یکی از عجیب‌ترین خبرهای هفته اخیر بود.

برنامه این سرمربی برای تیمش در فصل آینده / رقیب اصلی پرسپولیس و استقلال مشخص شد / کار تیم های لیگ برتر سخت شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یکی از اخبار روزهای اخیر شکایت مهدی رحمتی از باشگاه فولاد خوزستان است. با توجه به اینکه رحمتی نه در دوران بازی و نه در زمان مربیگری با فولاد کار نکرده، طبیعتا چنین شکایتی عجیب به‌نظر می‌رسد.

ظاهرا ماجرا این است که در میانه‌های فصل جاری، باشگاه خوزستانی برای همکاری با رحمتی با او به توافق می‌رسد. بر همین اساس نسخه‌ای از قرارداد امضاشده از سوی مدیران باشگاه برای رحمتی ارسال می‌شود تا آن را امضا کند اما به هر دلیلی این اتفاق رخ نمی‌دهد و همکاری میسر نمی‌شود.

از قرار معلوم مدت این قرارداد یک فصل‌ونیم و ارزش آن مجموعا ۲۱میلیارد تومان بوده است. اتفاقی که انتظارش نمی‌رفت این بود که رحمتی حالا با استفاده از همین نسخه‌ای که در اختیار دارد، به باشگاه هشدار داده و خواهان دریافت مطالباتش شده است! این موضوع حتی از سوی خود رحمتی و باشگاه فولاد هم تکذیب نشده و گویا واقعا رحمتی پول کار نکرده را طلب کرده است.

گاهی مربیان خارجی این کار را می‌کنند که بدترین‌شان مارک ویلموتس بود اما او حداقل مدتی در ایران زندگی کرد و دست‌کم یک درخت کاشت، اما اینکه رحمتی به‌عنوان یک مربی ایرانی از باشگاهی که حتی وارد ساختمانش نشده هم غرامت بخواهد، واقعا عجیب است. عجیب‌تر از آن، بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه است که چنین گاف هولناکی داده و با همین سطح از هوشیاری و حرفه‌ای‌گری از اعضای هیأت‌رئیسه فدراسیون فوتبال ایران به شمار می‌رود! بعد در چنین شرایطی شما انتظار دارید فوتبال ما رستگار شود و اتفاقات خوب برای آن رخ بدهد؟

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : همشهری

مطالب مرتبط