عجیب اما واقعی؛ دختری که ۳ ستاره فوتبال را آزار می‌داد به دادگاه احضار شد!/ ۲۱ مرتبه تغییر شماره برای آزار فوتبالیست‌ها

دختری که باعث اذیت و آزار میسون مانت، بن چیلول و بیلی گیلمور شده در دادگاه محاکمه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، یک دختر به نام «اورلا ملیسا اسلون» با بمباران پیام‌هایش به میسون مانت دردسرهای زیادی درست کرده است. او به دلیل راه‌اندازی کمپین آزار و اذیت ستاره چلسی، می‌تواند زندانی شود. این دختر ۲۲ ساله، بن چیلول بازیکن ۲۶ ساله چلسی و بیلی گیلمور بازیکن ۲۱ ساله برایتون را نیز هدف قرار داد.

ملیسا و مانت یک شب را با هم گذراندند و بعد به مدت شش ماه به صورت پراکنده با هم چت کردند تا اینکه مانت رابطه را به طور کامل قطع کرد. اسلون ۲۱ بار شماره‌اش را تغییر داد زیرا مانت هر بار او را بلاک میکرد، ولی این دختر دست بردار نبود و او را با پیام‌هایش بمباران می‌کرد. او همچنین یک اسکرین‌شات از پرداخت ۱۲.۹۹ پوند برای خرید یک شماره جدید از اپل برای او فرستاد و گفت: «من دیگر غذا نمی‌خرم تا بتوانم شماره‌های بیشتری بخرم.»

مانت حتی وحشت داشت از اینکه سر و کله این دختر در زمین تمرین چلسی پیدا شود. او حتی پیام‌های زیادی در مورد مانت برای گیلمور می‌فرستاد. و یک صفحه در اینستاگرام باز کرد تا عکس چیلول با زنان دیگر را در آن پست کند. او خانواده و دوستان این ستاره را هم روی عکس‌ها تگ می‌کرد.

گیلمور به دادگاه گفت که حتی پس از انتقال به برایتون در سپتامبر ۲۰۲۲ با قراردادی ۹ میلیون پوندی از چلسی این آزار و اذیت‌ها ادامه یافت. او نگرانی‌هایش در مورد اسلون را با باشگاه در میان گذاشت و باشگاه اقدامات ایمنی را در دستور کار قرار داد. گیلمور همچنین مجبور شد تمام دوستان و خانواده خود را از اینستاگرام حذف کند تا دختر نتواند با آنها تماس بگیرد. او گفت: «من نمی‌توانستم بخوابم و مجبور به مصرف قرص‌های خواب‌آور شدم که عملکردم را تحت تاثیر قرار داده است.»

اسلون اعتراف کرد که میسون مانت را بین ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ تا ۲۸ اکتبر تعقیب می‌کرده و بین ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ تا ۲۸ اکتبر به دنبال گیلمور اسکاتلندی بوده است. او همچنین به آزار و اذیت بدون خشونت چیلول بین ۲۰ و ۲۹ اکتبر اعتراف کرد. این اینفلوئنسر در ۲۰ ژوئن محاکمه خواهد شد.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.