۱۸:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

کلیپ خبری

طرح کالابرگ بدون مشکل در حال اجرا است

مرحله سوم طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک بدون مشکل در حال اجرا است و خانواده‌های مشمول می‌توانند با مراجعه به ۲۲۰ هزار فروشگاه ۱۱ قلم کالا در قالب این طرح را خریداری کنند.

طرح کالابرگ بدون مشکل در حال اجرا است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سومین مرحله از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک از بیستم‌ فروردین‌ماه ۱۴۰۳  آغاز شده است و تا ۱۸ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. برهمین اساس خانواده‌های مشمول می‌توانند از اعتبار در نظر گرفته شده در این طرح برای خرید ۱۱ قلم کالا استفاده کنند.

افراد مشمول این طرح از دهک یک تا هفت می‌توانند از اعتبار مضاعف (یارانه ۲۲۰ هزار تومانی) برای خرید ۱۱ قلم کالا استفاده کنند.

در قالب طرح فجرانه حدود ۸۵ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شد و براساس اعلام  وزارت رفاه ۶۰ میلیون نفر مخاطب طرح فجرانه هستند و خانواده‌ها مبلغ ۵۲۰ هزار تومان را برای خرید اقلام خود پرداخت می‌کنند و از ۲۲۰ هزار تومان یارانه مضاعف بهره خواهند برد.

سیدرضا یحیوی؛ مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک گفت: این طرح در حال حاضر در حال انجام است و مشکلی در فرایند اجرا ندارد. در اندیشه معاصر ببینید

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط