21:17 - 1403/04/16

استخدام

طرح ساماندهی کارکنان دولت | طرح ساماندهی کارکنان دولت در ۱۶ تیر

آخرین خبر درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت در تاریخ 16 تیر را در اندیشه معاصر ببینید

ساماندهی کارکنان دولت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، طرح ساماندهی کارکنان دولت برای تمامی افراد اهمیت به سزایی دارد و مردم همیشه گوش به خبر برای این موضوع هستند طرح ساماندهی کارکنان دولت باعث شده تمامی افراد دعا کنند تا اجرا شود چرا که با اجرا شدن آن احتمال استخدام شدن آن ها بالا میرود طرح ساماندهی کارکنان دولت که افراد بسیار منتظر آن بودند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

الزامات طرح ساماندهی کارکنان دولت چیست؟

طرح ساماندهی کارکنان دولت ، جهت ایجاد امنیت شغلی کارکنان در صحن علنی مجلس تصویب شد و به شورای نگهبان منتقل شده است. اصلاحیه‌های لازم طرح ساماندهی بیش از ۵ بار رفت و برگشت بین مجلس و شورای نگهبان، انجام و مجدد برای تایید ارسال شده است.هیات مجمع تشخیص مصلحت نظام به علت بار مالی، طرح ساماندهی را مجددا در کمیسیون اجتماعی مطرح و با رای قاطع به صحت علنی فرستاد. نمایندگان با اصرار بر تصویب این طرح، خواستار بررسی آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام شدند.

طرح ساماندهی کارکنان دولت

طرح ساماندهی کارکنان دولت

لازم به ذکر است: تمامی ایرادات و ابهامات شورای نگهبان به آن رفع شده و این طرح هیچگونه ایراداتی ندارد.

با اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت، شرکت‌های پیمانکاری حذف خواهند شد و طرف قرارداد کارکنان دستگاه‌های متبوع خواهد بود.

دستگاه‌های اجرایی مشمول این طرح، موظف هستند با نیروهای شرکتی که بصورت غیرمستقیم و تمام وقت تا پایان سال ۱۴۰۱ در دستگاه‌های مربوطه مشغول به کار بوده و در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ نیز در همان دستگاه مشغول به خدمت هستند و در صورتی که مازاد بر نیاز نباشند، قرارداد مستقیم بی‌واسطه موقت یک ساله بر اساس مقررات قانون کار یا قراردادکار معین منعقد و در صورت نیاز، به تمدید آن اقدام کنند.

تبدیل وضعیت این کارکنان شرکتی با رعایت مقررات گزینش، پس از پایان مدت قراردادشان با شرکت تأمین نیروی انسانی طرف قرارداد، خواهد بود./جالبتر

اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط