اجتماعی

صندوق بازنشستگی کشوری یک اطلاعیه مهم به بازنشستگان داد

اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری یک اطلاعیه مهم خطاب به بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته منتشر کرد

بازنشستگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری یک اطلاعیه مهم خطاب به بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته منتشر کرد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

صندوق بازنشستگی کشوری یک اطلاعیه مهم به بازنشستگان داد

اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری یک اطلاعیه مهم خطاب به بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته منتشر کرد.

اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت پذیرش اسناد بستری مشمول تأخیر بازنشستگان کشوری مربوط به سال ۱۴۰۲، تا پایان شهریورماه تمدید شده است.

براین اساس، بازنشستگان محترم می توانند تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۳ اسناد بستری مربوط به قرارداد سال گذشته (آتیه سازان حافظ) را به شعب و نمایندگی‌های این شرکت تحویل دهند.

آغاز واریز حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان تامین اجتماعی با افزایش سالانه از امروز

صندوق بازنشستگی کشوری یک اطلاعیه مهم به بازنشستگان داد

پس از بررسی اسناد و تایید توسط شرکت مربوطه، هزینه اسناد طبق قوانین و در سقف پوشش‌های تعیین شده در فرآیند پرداخت از سوی این صندوق قرار خواهد گرفت.این پرداخت‌ها براساس جدول اعلامی صورت می‌گیرد و تا پایان روز ۳۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت.با توجه به پیچیدگی زندگی در دنیای امروز، داشتن بیمه تامین اجتماعی به عنوان یک پشتوانه امن و ضروری برای تضمین آینده هر فرد تلقی می‌ شود. این بیمه، خدماتی مانند بازنشستگی، از کار افتادگی و خدمات درمانی را به بیمه‌ شدگان ارائه می‌دهد. افراد در مقابل دریافت این خدمات، باید مبلغ مشخص شده در فیش تامین اجتماعی را ماهانه یا دوره‌ ای به عنوان حق بیمه پرداخت نمایند. در اندیشه معاصر، به صورت جامع موضوع دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی و کاربردهای متعدد آن بررسی خواهد شد.

روش‌ های مختلفی برای دریافت این فیش به زبانی ساده و گام به گام بیان می‌شود که در انتها خواهید توانست حتی با گوشی در هر مکان، برای دریافت و پرداخت فیش تامین اجتماعی اقدام کنید. در ادامه نحوه ورود به سامانه تامین اجتماعی و کار کردن با آن را بیان خواهیم کرد.

فیش تامین اجتماعی چیست؟
در واقع فیش تامین اجتماعی، سندی کلیدی است که اطلاعات مربوط به سابقه بیمه و میزان حق بیمه پرداختی یک فرد را نشان می‌ دهد. به صاحبان بیمه اختیاری مشاغل آزاد یا خویشتن فرما کمک می‌کند تا هزینه‌ های مربوطه را به طور کامل و منظم در موعد مقرر پرداخت کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط