اجتماعی

صرفه جویی در زمان و هزینه/امکان پرداخت سریع و امن/ دریافت فیش حقوقی

ا یکبار ورود به سامانه یکپارچه تامین اجتماعی و ثبت نام اولیه می‌ توانید شناسه پرداخت قبض بیمه الکترونیکی را دریافت کنید، سپس بدون نیاز به مراجعه حضوری

صرفه جویی در زمان و هزینه/امکان پرداخت سریع و امن/ دریافت فیش حقوقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،ا یکبار ورود به سامانه یکپارچه تامین اجتماعی و ثبت نام اولیه می‌ توانید شناسه پرداخت قبض بیمه الکترونیکی را دریافت کنید، سپس بدون نیاز به مراجعه حضوری برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

صرفه جویی در زمان و هزینه/امکان پرداخت سریع و امن/ دریافت فیش حقوقی

صرفه جویی در زمان و هزینه
مراجعه حضوری به شعبه تامین اجتماعی، روشی سنتی و قدیمی برای دریافت فیش است که نیازمند صرف زمان و حضور در محل شعبه است. امکان دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی از طریق اینترنت و تلفن همراه در ۲۴ ساعت شبانه‌ روز یک مزیت بسیار مهم محسوب می‌شود./ اندیشه معاصر

امکان پرداخت سریع و امن
با یکبار ورود به سامانه یکپارچه تامین اجتماعی و ثبت نام اولیه می‌ توانید شناسه پرداخت قبض بیمه الکترونیکی را دریافت کنید، سپس بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب تامین اجتماعی، در هر زمان و مکان برای پرداخت حق بیمه با کدملی اقدام کنید.

جدول افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین

صرفه جویی در زمان و هزینه/امکان پرداخت سریع و امن/ دریافت فیش حقوقی

نکات مهم دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی

در صورت عدم مشاهده دوره مورد نظر خود در لیست، می‌توانید با مراجعه به شعبه تامین اجتماعی محل سکونت نسبت به بررسی و رفع این مشکل اقدام کنید.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از طریق گزینه “بازیابی رمز عبور” آن را تغییر دهید و رمزی جدید انتخاب کنید.

دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی با کد ملی برای افراد تحت تکفل، در روش حضوری، ارائه مدارک شناسایی و مستندات مربوط به رابطه نسبی (مانند شناسنامه فرزند) الزامی است.

برای راهنمایی بیشتر در خصوص نحوه کار با سامانه، می‌ توانید از راهنمای آنلاین موجود در سامانه استفاده کنید و یا با واحد پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی تماس بگیرید.بازنشستگان در صورت تمایل می‌توانید رمز عبور موقت برای ورود به سامانه استفاده کنید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط