۱۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

صدور احکام رتبه بندی جدید معلمان تا پایان سال

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درخصوص علت صادر نشدن حکم کارگزینی با رتبه جدید برای بعضی از معلمان توضیح داد و زمان صدور آن را اعلام کرد.

رتبه بندی معلمان- ردیف امتیاز دهی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره دلایل عدم صدور حکم کارگزینی برخی معلمان برای اعمال رتبه جدید اظهار کرد: اعتراضات رتبه‌بندی شامل چند مرحله بود از جمله ثبت اطلاعات، رسیدگی به اعتراضات، اعلام نتایج، صدور مجوز تغییر رتبه به استان و صدور حکم کارگزینی معلمان.

وی افزود: معلمانی که رتبه جدید خود را در سامانه مشاهده می‌کنند، اما حکم کارگزینی برای آن‌ها صادر نشده است، احکام آن‌ها متعاقباً توسط مناطق آموزش و پرورش صادر خواهد شد روند کار بدین شکل است که پس از اعطای مجوز به استان، مناطق براساس رتبه جدید حکم کارگزینی را صادر می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: در برخی موارد تغییر رتبه انجام شده است، اما مجوز آن هنوز صادر نشده است، چون باید پرونده‌ها را به هیئت ممیزه ببریم و در آنجا تأیید کنیم.

فرهادی اضافه کرد: تا پایان سال احکام کارگزینی برای رتبه جدید معلمان صادر می‌شود، رتبه‌بندی فرایندی ادامه‌دار است و باید معلمان جدید را هم وارد این جریان کنیم و رتبه برای آن‌ها صادر کنیم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار