صدای بازیکنان پرسپولیس درآمد/ شاید ۴ ساعت دیگر هم پرواز نکنیم!

در حالی که کاروان الوحده امارات راهی هندوستان شده، سفر پرسپولیس به این کشور به تاخیر افتاده است. خبرورزشی – بازیکنان پرسپولیس از صبح امروز در فرودگاه امام معطل شدند و به نظر می‌رسد پرواز به هندوستان با تاخیر چند ساعته انجام خواهد شد. در این مورد یکی از بازیکنان پرسپولیس که ناراحت به نظر […]

در حالی که کاروان الوحده امارات راهی هندوستان شده، سفر پرسپولیس به این کشور به تاخیر افتاده است.

صدای بازیکنان پرسپولیس درآمد/ شاید ۴ ساعت دیگر هم پرواز نکنیم!

خبرورزشی – بازیکنان پرسپولیس از صبح امروز در فرودگاه امام معطل شدند و به نظر می‌رسد پرواز به هندوستان با تاخیر چند ساعته انجام خواهد شد.

در این مورد یکی از بازیکنان پرسپولیس که ناراحت به نظر می‌رسید به همکار ما گفت: الان ساعت‌هاست که در فرودگاه هستیم و حتی چند مربی و بازیکن به منزل برگشته اند چراکه شنیده ایم شاید تا ساعت ۱۷ بعدازظهر هم پرواز انجام نشود وقتی ای‌اف‌سی هندوستان را به عنوان میزبان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه ما انتخاب می‌کند، باید همه مسائل را حل کند و اینکه در همین ابتدای کار با مشکل مواجه شویم اصلاً جالب نیست.

قرار است پرسپولیسی‌ها با یک چارتر راهی هندوستان محل برگزاری مسابقات خود در لیگ قهرمانان آسیا شوند اما طبق گفته بازیکنان این تیم هنوز زمان دقیق پرواز مشخص نیست و کشور میزبان باید به هواپیمایی ما ساعت پرواز را به طور دقیق اعلام کند.

بیشتر بخوانید:

  • وضعیت نامشخص پرسپولیسی‌ها در فرودگاه/ هند اجازه پرواز به پرسپولیسی‌ها نداد!
  • بحران عجیب برای پرسپولیس/ پرواز پرسپولیسی‌ها به هند در آستانه کنسلی

خبر ورزشی