صحنه نفس گیر نجات توله شیر توسط مادرش از وسط رودخانه+ فیلم

مادر به دنبال بچه شیری می رود که در وسط رودخانه خروشان گرفتار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، در ویدئویی که به ویدئوی داغ تبدیل شده یک توله شیر در حالی که در وسط رودخانه ای خروشان گرفتار شده شنا می کند تا مادرش به داد آن برسد. شیر مادر به سمت توله اش شنا می کند و موفق می شود آن را از غرق شدن نجات دهد.

 

 

“کالوم رابرتسون”، راهنمای ۲۸ ساله سابی ساندز، توانست این لحظه نادر را با دوربین ثبت کند و آن را به اشتراک بگذارد.

رابرتسون گفت: « ما مدتی دنبال این توله شیرها می گشتیم. سرانجام، آنها را در آن سوی رودخانه پرآب و خروشان یافتیم. لحظاتی دلهره آور بود چون توله‌ها پس از عبور از نیزارها برای عبور از رودخانه خطرناک آماده می‌شدند.»

شیرها به عنوان شناگران قهار مشهور نیستند و فقط در مواقع لزوم و موقعیت های خطرناک شنا می کنند، بنابراین زمانی که توله ها قصد عبور داشتند ما نفسمان را حبس کردیم. یکی از مهمانان من که حتی نمی‌توانست نگاه کند. او سرش را بین پاهایش فرو برده بود. در پایان، وقتی مادر توانست با یکی از توله‌ها به مکان امنی شنا کند، نفس راحتی کشیدیم، اما این سؤال که او چگونه می‌خواهد توله دیگر را بیاورد همچنان پابرجا بود.»

شیرزن ها غرایز مادرانه و فداکاری باورنکردنی نسبت به توله های خود دارند. این شیرها از محافظت از توله ها در برابر شکارچیان گرفته تا آموزش شکار به آنها همیشه در کنارشان هستند.

اما خیال راحت ما دوام نیاورد زیرا توله دوم توسط جریان های قوی آب برده شد. ما با وحشت به توله دوم نگاه می‌کردیم که تلاش می‌کرد روی آب بماند. در کمال تعجب، توله کوچولو موفق شد به سمت مادرش شنا کند. منتظر بودیم ببینیم بعدش چه اتفاقی می افتد. خوشبختانه، شیر مادر برای نجات توله اش در آب رفت و آن را سالم به ساحل آورد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.