۱۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۴

صحبت های عجیب پیشکسوت پرسپولیس درباره جادوگری در لیگ برتر

بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال گفت: الان در هفته‌های آخر جادوگری در فوتبال ما زیاد شده و باید نظارت بیشتری کنند،‌ چون مشخص است‌ بعضی تیم‌ها دارند با جادو و جمبل نتیجه می‌گیرند!

صحبت های عجیب پیشکسوت پرسپولیس درباره جادوگری در لیگ برتر

پارسینه: در یکی از بازی‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد هوادار بگذرد. هر دو گل سرخپوشان را عیسی آل‌کثیر به ثمر رساند. با کسب این نتیجه شاگردان اوسمار با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال به صدر جدول صعود کردند. گفتنی است که این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

بهزاد داداش‌زاده، بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال در گفت و گویی در خصوص این بازی بیان کرد: پرسپولیس در این هفته‌ها نسبت‌به اوایل فصل حال و هوای خوبی دارد. از طرفی تیمی نداریم که مشکل نداشته باشد،‌ اما خدا را شکر مشکلات پرسپولیس نسبت‌ به تیم‌های دیگر کمتر است. نکته مهم ‌در خصوص بازی با هوادار اینکه باید تفاضل گل پرسپولیس در این بازی بالا می‌رفت، چون‌در این بازی‌هاست که قدرت این تیم ‌نشان‌داده می‌شود ‌و باید هم گل بیشتری می‌زد. خودخواهی مهاجمان یک‌ مساله طبیعی است و یک مهاجم دوست دارد گل بزند، اما نباید به این راحتی موقعیت‌ها را هدر داد. با اینکه می‌توانستند با گل‌های بیشتر پیروز شوند، اما به هر ترتیب این سه امتیاز باارزش بود که به آن رسیدند.

وی درباره عملکرد مهاجمان پرسپولیس گفت: آنها در ضربات آخر یک ‌مقدار‌ کم دقت هستند که به دلیل استرس و هیجان بازی‌هاست.اما یک نکته‌ای که برای من لذتبخش بود،‌ فداکاری بچه‌ها بود و خیلی خوب یکدیگر را حمایت می‌کردند تا تیم گل نخورد‌.

داداش زاده درباره نام بردن از بهترین بازیکن در بازی ها عنوان کرد: نمی‌شود گفت کدام بازیکن، بهتر است چون‌ همه زحمت کشیدند. به نظر من اصلا نباید بگوییم کی بهتر بوده یا نه، چون ‌همین باعث ‌می‌شود فردا روزی بازیکن‌ نخواهد پاس دهد و خودخواهی می‌کند! الان من اسمی ببرم فردا بچه‌ها می‌گویند این همه ما زحمت کشیدیم، اما داداش‌زاده اسم یک نفر را گفت. مثل دوران من که خودم می‌توانستم گل بزنم، اما پاس می‌دادم به پیوس و دایی و بعد هیچ کس نمی‌گفت داداش‌زاده فقط می‌گفتند دایی و پیوس!

وی درباره احتمال قهرمانی پرسپولیس گفت: پرسپولیس که می‌خواهد ‌قهرمان شود نباید به بازی تیم‌‌های دیگر کاری داشته باشد. باید ‌تمام بازی‌هایش را با اقتدار و از فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرد. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و باید آنقدر خوب باشد که به نتایج تیم‌های دیگر فکر نکند. الان ‌هم خودمان باعث شدیم که به این روز بیفتیم، ‌چون اگر سپاهان یا یک بازی دیگر را می‌بردیم ‌الان در صدر بودیم. همان نتایج باعث شده تیم به چه کنم ‌چه کنم افتاده است!

داداش زاده درباره کمرنگ شدن حضور تماشاگران در استادیوم اظهار کرد: زمان ما همه با عشق و علاقه ‌می‌آمدند. شرط‌بندی و فساد در فوتبال هست و حالا تازه متوجه شدند. این ‌همه ما می‌گفتیم! باید از ریشه ببندند، تعارف نکنند! تیم‌های صنعتی پول‌های مفت می‌آورند و پولشویی زیادی در آنجا رخ می‌دهد و‌ هیچ‌ نظارتی هم‌ نیست.‌در تیم‌های سرخابی دولتی هستند که هر بار یک مدیر بی‌پول می‌آید و‌ به این تیم‌ها لطمه می‌زند.الان در هفته‌های آخر جادوگری در فوتبال ما زیاد شده و باید نظارت بیشتری کنند،‌ چون مشخص است‌ بعضی تیم‌ها دارند با جادو و جمبل نتیجه می‌گیرند!

وی افزود:باید فرهنگ‌ تماشاگران ما عوض شود.‌متاسفانه بین ‌طرفداران پرسپولیس و سپاهان سال‌های سال است که درگیری رخ‌ می‌دهد. یک نکته به شما بگویم که نود درصد سپاهانی‌ها طرفدار پرسپولیس هستند و نود درصد ذوب آهنی‌ها طرفدار استقلال، اما نمی‌دانم‌ چرا هواداران پرسپولیس و سپاهان به این‌ مشکل خوردند. چرا بعضی از بازیکنان‌ پول‌های مفت می‌گیرند و برای ‌شیرین‌کاری در مجازی یکسری اتفاقات را رقم می‌زنند و هواداران را تحریک می‌کنند.

وی درخصوص قهرمانی استقلال بیان کرد: خب آنها هم ‌دوست دارند قهرمان شوند. آنها مشکلات زیادی داشتند و مدیرعامل خودشان را عوض کردند پس ببینید سرمربی چقدر قدرت داشته است! حتما می‌خواهند نتیجه بگیرند. امیدوارم در مستطیل سبز قهرمان مشخص شود نه دست‌های پشت‌ پرده‌ تکلیف قهرمانی را مشخص کنند!

این بازیکن سابق فوتبال ادامه داد: متاسفانه‌ دلال‌ها در فوتبال رخنه کردند.‌آنها در دقیقه ‌نود می‌توانند همه ‌چیز را عوض کنند. همه ‌هم ‌می‌دانند دلال‌ها چه کسانی هستند و کدام رسانه‌ هست اما‌ برخورد ‌نمی‌کنند.‌ خیلی جالب است!

 

منبع: اعتماد

مطالب مرتبط