صادق محرمی باید از صفر شروع کند

صادق محرمی به نظر در تیم ملی امیر قلعه نویی باید از صفر شروع کند، چرا که او برای حضور در ترکیب ثابت این تیم یک رقیب جدی و آماده دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه و به نقل از فرتاک نیوز، مدافع راست سابق تیم پرسپولیس در سال های اخیر کمتر دچار فراز و نشیب شده است. بازیکن آرام و بی حاشیه ای که بعد از بازی در ترکیب تیم زیر ۲۳ سال ایران پیراهن تیم ملی را برتن کرد و در دوره مربیگری دراگان اسکوچیچ با توجه به عدم دعوت این مربی از رامین رضاییان بدون رقیب بود و در بیشتر بازی ها به میدان می رفت. حضور ثابت و تاثیر گذار در ترکیب دینامو زاگرب کرواسی هم به صادق محرمی کمک کرد، در سال های اخیر پای ثابت دعوت به تیم  ملی و بازی در ترکیب ایران باشد.

امیر قلعه نویی در بازی با روسیه از رامین رضاییان در سمت راست خط دفاعی و از احسان حاج صفی در جناح چپ خط دفاعی استفاده کرد و این ترکیب اولیه او برای تیم ملی است. این بدین معنی است که صادق محرمی برای بازی در ترکیب ثابت این تیم کار سختی پیش رو دارد و به نوعی باید از نقطه صفر شروع کند. البته با جدیت و سختکوشی که از صادق محرمی پیش رو داریم، او به این اتفاق راضی نخواهد شد و در یک کلام تلاش خواهد کرد که جایگاهش را در تیم ملی حفظ کند و بدون شک این رقابت هم به سود صادق محرمی است و هم رامین رضاییان و حتی موجب می شود، بازی های بهتری از این دو بازیکن در تیم باشگاهی ببینیم. صادق محرمی این موقعیت را در جام ملت های قبلی هم تجربه کرد؛ در دوره ای که کارلوس کی روش، رامی رضاییان را برای بازی در جناح راست خط دفاعی ترجیح می داد. به طور حتم اکنون صادق محرمی تبدیل به بازیکن باتجربه تری شده است و شانس بیشتری دارد تا در این رقابت جای خود را پیدا کند.

دعوت از بیش از ۳۰ بازیکن برای حضور در اردوی تیم ملی در حالی که به خوبی می دانیم، چند بازیکن خوب و شایسته هم پشت خط مانده اند، یعنی امیر قلعه نویی بیش از یک تیم می تواند در اردو داشته باشد و این به او اجازه می دهد، با اجرای ایده های مختلف در پی ماجراجویی در جام ملت ها باشد.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.