شگفتانه اول صبحی وزیرآموزش و پرورش برای معلمان امروز دوشنبه ۱۰ مهر/ وعده جدید رضا مرادصحرایی به فرهنگیان+ فیلم

شگفتانه اول صبحی وزیرآموزش و پرورش برای معلمان امروز دوشنبه 10 مهر/ وعده جدید رضا مرادصحرایی به فرهنگیان و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شگفتانه اول صبحی وزیرآموزش و پرورش برای معلمان امروز دوشنبه ۱۰ مهر/ وعده جدید رضا مرادصحرایی به فرهنگیان و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش درباره تاکید رئیس جمهور بر تامین مسکن معلمان گفت: با وزیر راه و شهرسازی در حال تدوین برنامه هستیم و پیش بینی ما این است که اگر با وزیر راه و شهرسازی بتوانیم به تفاهم برسیم در همین ماه مهر تفاهم نامه مسکن را امضا خواهیم کرد و این یک اقدام دو طرفه است.

 

 

وی با بیان اینکه تامین مسکن فرهنگیان در تهران با کمک شهرداری انجام خواهد شد، ادامه داد: در حال همکاری برای رسیدن به یک الگوی واحد برای اجرای تامین بیش از ۱۰۰ هزار مسکن برای فرهنگیان هستیم که هنوز به آن الگوی واحد نرسیده‌ایم.

صحرایی درباره شرایط معلمانی که به آن‌ها مسکن تعلق خواهد گرفت، اظهار کرد: به معلمانی که در سامانه وزارت راه و شهرسازی شرایطشان «سبز» باشد، یعنی قبلا خانه نگرفته‌اند و اکنون نیز ملکی به نامشان نیست، مسکن تعلق می‌گیرد چون این امر قاعده وزارت راه و شهرسازی است و ما نیز طبق قاعده این وزارتخانه اقدام خواهیم کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.