۰۶:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

شکایت باشگاه استقلال از باشگاه ذوب آهن و هیئت فوتبال استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،باشگاه استقلال با انتشار پیامی اعلام کرد که از باشگاه ذوب آهن و هیات فوتبال اصفهان شکایت می‌کند. باشگاه استقلال نوشت: «در پی اتفاقات رخ داده در جریان بازی استقلال – ذوب‌آهن در هفته یازدهم لی...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،باشگاه استقلال با انتشار پیامی اعلام کرد که از باشگاه ذوب آهن و هیات فوتبال اصفهان شکایت می‌کند.

باشگاه استقلال نوشت: «در پی اتفاقات رخ داده در جریان بازی استقلال – ذوب‌آهن در هفته یازدهم لیگ‌برتر، به میزبانی باشگاه ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان و بدرفتاری عوامل برگزاری این بازی با جواد نکونام، سرمربی محترم باشگاه استقلال و دیگر اعضای تیم، باشگاه استقلال طی یک شکواییه از باشگاه ذوب آهن و هیات فوتبال استان اصفهان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

عدم برقراری نظم و امنیت در داخل و خارج ورزشگاه قبل، حین و بعد از مسابقه، رفتار نامناسب میزبان، توهین به کادرفنی استقلال، تحریک تماشاگران منتسب به باشگاه ذوب آهن به فحاشی و اقدام به اعمال فشار به کادرفنی استقلال در جریان برگزاری مسابقه، دلایل اصلی شکایت باشگاه استقلال است.

شکایت باشگاه استقلال با هدف جلوگیری از تکرار این موارد در بازی‌های آتی لیگ برتر صورت می پذیرد تا این رقابت‌ها به دور از تنش و در فضایی عادلانه برگزار شود.»

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار