۱۶:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶

شکار بزرگ درویش پس از جنجال‌های اخیر / ستاره محبوب در آستانه بازگشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،هواداران پرسپولیس پس از ناکامی های اخیر با فشار به مدیریت باشگاه خواستار تغییری هستند تا نتایج مطلوب را کسب کنند . در شرایطی که علی علیپور پس از چند فصل درخشش در لیگ ایران و کسب کفش طلای لیگ برتر ...

دختر درویش مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،هواداران پرسپولیس پس از ناکامی های اخیر با فشار به مدیریت باشگاه خواستار تغییری هستند تا نتایج مطلوب را کسب کنند .

در شرایطی که علی علیپور پس از چند فصل درخشش در لیگ ایران و کسب کفش طلای لیگ برتر با پرسپولیس، جاه‌طلبی‌هایش را در سطح اول باشگاهی پرتغال دنبال می‌کرد، در سومین فصل حضورش در این کشور دچار مصدومیت سخت رباط صلیبی شد.

معمولا در بدترین شرایط هم حداکثر تا ۶ ماه باید دور از میادین می‌ماند، اما با شروع این فصل هم مشخص شد که علی علیپور همچنان دور از تمرینات گروهی است و مصدومیت او ۹ ماه و چند روز به طول انجامید.

حالا، اما او با توپ پر به میدان برگشته است. او در اولین روز حضورش در زمین تمرین پس از مدت‌ها، هم‌تیمی‌هایش را شگفت زده کرد و با یک ضربه قیچی برگردان فوق العاده اردوگاه ژیل ویسنته را وادار به تشویق و فریاد زدن نام علی کرد.

بعید است با این انگیزه دوباره علیپور را در جشن گلزنی و موفقیت‌های تازه نبینیم. او حالا شاید بیشتر از قبل انگیزه درخشش در پرتغال را داشته باشد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار