۱۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۱

شوک به هواداران سپاهان رای جدید اعلام شد/ سپاهان بازنده دیدار با الاتحاد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،همانطور که دیروز و قبل از انتشار موج عظیمی از شایعات غیررسمی در رسانه‌های ایران اعلام شده بود، رای کنفدراسیون فوتبال آسیا نتیجه این مسابقه را شامل نمی‌شود چرا که سپاهان قبل از آن باتوجه به لغو این...

مدیرعامل پرسپولیس به جای ساکت؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،همانطور که دیروز و قبل از انتشار موج عظیمی از شایعات غیررسمی در رسانه‌های ایران اعلام شده بود، رای کنفدراسیون فوتبال آسیا نتیجه این مسابقه را شامل نمی‌شود چرا که سپاهان قبل از آن باتوجه به لغو این مسابقه از سوی کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اقدام به شکایت در دادگاه عالی ورزش کرده است.

بنابر آنچه که کسب اطلاع شده، کنفدراسیون آسیا جریمه ۲۰۰ هزار دلاری (۱۰ میلیارد تومانی) برای باشگاه سپاهان تعیین کرده و این تیم از سه بازی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا محروم است.

از آنجاییکه روز گذشته شایعه‌ای فزاینده فضای ورزش ایران را در بر گرفت که سپاهان ضمن جریمه ۱۰۰ هزار دلاری، نتیجه بازی را هم سه هیچ به الاتحاد واگذار کرده و سه بازی را هم خارج از ایران باید برگزار کند، همه در انتظار  اعلام رسمی رای از سوی ای اف سی یا فدراسیون ایران بودند اما این اتفاق رخ نداد.
بر این اساس ای اف سی:

باشگاه سپاهان ۲۰۰ هزار دلار جریمه پرداخت خواهد کرد.
تیم فوتبال سپاهان از انجام سه بازی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا محروم است.

بنابراین سه بازی سپاهان مقابل نیروی هوایی، آلمالیق و الاتحاد در کشور بی طرف (شاید عمان یا قطر) برگزار خواهد شد.

البته تعیین وضعیت بازی سپاهان و الاتحاد در نهایت با حکم دادگاه عالی ورزش خواهد بود چرا که سپاهان قبلا از کمیته مسابقات شکایتی را به این دادگاه ارجاع داده است.

با وجود این ادعا، به نظر مى رسد در راى اى اف سی، سپاهان بازنده دیدار اعلام شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار