میزبان یک شوت به دروازه هم نداشت

شهاب زاهدی و تنها موقعیت پرسپولیس در نیمه اول

مهدی ترابی در همان دقایق ابتدایی بازی با النصر با بدشانسی بزرگی مواجه شد تا شهاب زاهدی خیلی زود به زمین برود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، در شرایطی که هنوز یخ بازی پرسپولیس-النصر آب نشده بود، ستاره شماره ۹ پرسپولیس با پیچ خوردگی مچ پای خود مواجه شد. ترابی ثانیه‌هایی قبل از مصدومیت یک برخورد با بازیکن حریف داشت اما زمان مصدومیت یکه و تنها توپ را پیش می‌برد و بدون برخورد با کسی روی زمین افتاد و به علت پیچ خوردگی مچ پا با درد روی زمین افتاد.

او ابتدا مورد مداوای کادر پزشکی قرار گرفت و به زمین برگشت اما یک دقیقه بعد خودش توپ را بیرون زد و با چهره‌ای مغموم روی زمین نشست و اشاره کرد که دیگر توان بازی ندارد.

یحیی گل‌محمدی بلافاصله در دقیقه ۶ شهاب زاهدی را به زمین فرستاد تا پلن بازی بدون مهاجم هدف خیلی زود کنسل شود و زاهدی فرصت بازی پیدا کند‌.

شهاب زاهدی که تاکنون در گلزنی برای پرسپولیس ناکام بوده فرصت داشت در نیمه اول بازی النصر با یک گل حیاتی به قلب پرسپولیسی‌ها تونل برند. او بهترین و تنها موقعیت سرخ‌ها را دقیقه ۳۵ روی پرتاب اوت سریع امیری به دست آورد و در حالی که تک به تک شده بود و حتی می‌توانست با پای چپ شوت بزند یک پاس در عرض داد و این فرصت خطرناک در میان حسرت پرسپولیسی‌ها از همه عبور کرد.

باید دید شهاب می‌تواند در نیمه دوم بازی النصر گل بزند یا خیر.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.