بانک و بیمه

شرکت بیمه دی/تسهیلات این شرکت در سال جاری

از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بیمه دی؛ بهروز قزلباش معاون مالی و اقتصادی این شرکت اعلام کرد مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

بیمه تکمیلی بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از ایرنا از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بیمه دی؛ بهروز قزلباش معاون مالی و اقتصادی این شرکت اعلام کرد مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

شرکت بیمه دی/تسهیلات این شرکت در سال جاری

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه دی در تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ برگزار می‌شود.

از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بیمه دی؛ بهروز قزلباش معاون مالی و اقتصادی این شرکت اعلام کرد مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه دی (سهام عام) ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ در محل کتابخانه ملی برگزار خواهد شد و در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ تصمیم گیری می‌کنند.
وی افزود بر اساس برنامه زمانبندی پرداخت، سود سهام مصوب سهامداران حقیقی و حقوقی مالک تا ۵ درصد سهام، ظرف مدت یک هفته از تاریخ برگزاری مجمع و از روز شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ پرداخت می‌شود.
گفتنی است سهامداران محترم بیمه دی می‌توانند از طریق پخش زنده به نشانی skyroom.dayins.com/ch/dayins موضوعات و مصوبات مجمع عمومی مزبور را دنبال کنند.

بیمه

شرکت بیمه دی/تسهیلات این شرکت در سال جاری

شرکت بیمه ای در بستر دیجیتال یکی از عوامل متمایزکننده سازمان ها برای مشتریان خود است. در این راستا شرکت بیمه دی با هدف افزایش رضایت مشتریان خود، دی‌دار را طراحی و پیاده سازی نموده است. مشتریان و نمایندگان محترم می‌توانند با نصب اپلیکیشن دی‌دار، تمامی خدمات بیمه ای خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز خدماتی انجام دهند. از مهمترین خدمات بیمه ای این اپ می توان به خرید آنلاین انواع بیمه‌نامه، مشاهده سوابق بیمه‌ای و درمانی‌، صدای مشتری و … اشاره نمود.

شرکت بیمه دی با بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه‌ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع به اقشار مختلف جامعه بوده و در همین راستا در حال حاضر با ۲۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از ۴۰۰۰۰میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح ۱ توانگری با نسبت ۲۴۱) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین ۳۳ شرکت فعال در این صنعت است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط