شرط همکاری با نیروهای خرید خدماتی آموزش و پرورش/ امکان همکاری با معلمان خرید خدماتی در صورت صدور مجوز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، وزیر آموزش و پرورش گفت: در خصوص استخدام نیروهای خرید خدماتی منع قانونی وجود دارد و هیچ کسی نمی‌تواند بدون آزمون وارد نظام تعلیم و تربیت شود. در حال حاضر تعدادی نیروی خرید خدماتی داریم، سال قبل تصمیم گرفته شد که این تعداد، آخرین نیروهای خرید خدماتی باشند. آزمون […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، وزیر آموزش و پرورش گفت: در خصوص استخدام نیروهای خرید خدماتی منع قانونی وجود دارد و هیچ کسی نمی‌تواند بدون آزمون وارد نظام تعلیم و تربیت شود.

در حال حاضر تعدادی نیروی خرید خدماتی داریم، سال قبل تصمیم گرفته شد که این تعداد، آخرین نیروهای خرید خدماتی باشند. آزمون های استخدامی اخیر فرصت فوق العاده به این نیروهای خرید خدماتی می‌داد و این نیروها برای شرکت در این آزمون امتیاز داشتند تا از این طریق جذب آموزش و پرورش شوند اما به دلایل زیادی نتوانستند وارد شوند.

همکاران عرض کردم چون نیاز به نیرو داریم به این دسته از نیروهای خرید خدماتی بگویید که از آنها امسال هم استفاده می کنیم اما یک شرط دارد و آن این است که بتوانیم مجوز استخدام این نیروها را از سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی بگیریم.

البته اطمینان دارم آنها هم کمک خواهندکرد. لذا ان‌شاءالله همه تلاش خود را داریم تا در خدمت نیروهای خرید خدماتی که از قبل جذب آموزش و پرورش شده بودند باشیم، مگر اینکه وضعیت صلاحیت حرفه ای آنها آنطور که مورد انتظار مردم است، نباشد. این حق مردم است که معلمانی سر کلاس باشند که از هر حیث ممتاز هستند.

به همه ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور اعلام کردیم به‌جز نیروهای خرید خدماتی که با آزمون جذب آموزش و پرورش شده و استخدام شدند، در خصوص آن تعداد که از طریق آزمون جذب نشدند بر اساس مقدار ظرفیت استخدامی باقی مانده خود اجازه داریم از این نیروها استفاده کنیم که البته این امر مشروط به همکاری سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی است./کارگزینی آموزش و پرورش

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.