04:00 - 1403/04/13

شرایط پرداخت وام یارانه ۱۰ میلیونی بدون کارمزد

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان تهران، از پرداخت ۳ هزار و ۹۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان تهران در بهار امسال خبر داد وام .برای اطلاعات بیشتر خبرجو۲۴ را دنبال کنید

شرایط و ضوابط اختصاصی وام فوری :

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،شرایط پرداخت وام یارانه ۱۰ میلیونی بدون کارمزد
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان تهران، از پرداخت ۳ هزار و ۹۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان تهران در بهار امسال خبر داد.

اکبر بیات، با ارائه گزارشی از عملکرد صندوق امداد ولایت در سال جاری، گفت: در بهار امسال بالغ بر ۳ هزار و ۹۲ فقره وام قرض‌الحسنه به مبلغ ۸۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران و سایر نیازمندان واجد شرایط پرداخت شده است.

وی افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۷۵۲ فقره وام کارگشایی، ۳۰۲ فقره وام اشتغال، ۲۲ فقره تأمین مسکن و ۱۶ فقره در قالب امور فرهنگی پرداخت شده است.

شرایط پرداخت وام یارانه ۱۰ میلیونی بدون کارمزد
بیات، میزان کل تسهیلات پرداخت شده در سال گذشته را ۴۲۴ میلیارد تومان به تعداد ۲۰ هزار و ۲۹۶ فقره اعلام کرد و گفت: بیشترین میزان پرداخت تسهیلات با ۳۷۳ میلیارد و ۶۰۷ میلیون تومان به تعداد ۱۷ هزار و ۷۰۰ فقره در سرفصل تسهیلات کارگشایی پرداخت شد.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان تهران با اشاره به اینکه در استان تهران چهار شعبه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت فعالیت دارند، تصریح کرد: علاوه بر شعب، در دفاتر ادارات کمیته امداد استان تهران نیز یک نفر به عنوان عامل صندوق، خدمات تسهیلات، پرداخت و سایر خدمات را به مراجعان ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه تسهیلات صندوق تا ۱۰ میلیون تومان هیچ‌گونه کارمزدی اخذ نمی‌شود، افزود: برای تسهیلات بالای ۱۰ میلیون تومان نیز ۳ درصد، فقط یک بار به عنوان کارمزد دریافت می‌شود.

خیران حقیقی و حقوقی می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق امداد ولایت به آدرس (www. sqev. ir) و یا با مراجعه به شعب صندوق امداد ولایت با طرح‌های این صندوق آشنا شوند و همچنین از طریق مراجعه به شعبات و یا دفاتر کمیته امداد در استان تهران نسبت به مشارکت در طرح‌های این صندوق و بویژه طرح قرض ماندگار (کمک به قرض‌الحسنه) مشارکت کنند.

فرم ثبت نام وام، برگه ای است که توسط نهاد وام دهنده؛ تهیه شده و در اختیار متقاضی قرار می گیرد تا وی، اطلاعات لازم در آن را تکمیل نموده و به نوعی قرارداد خود را با مرجع ارائه دهنده تسهیلات؛ منعقد نماید.

با توجه به این که در حال حاضر؛ هیچ وامی با کارت یارانه به افراد تعلق نمی گیرد، صحبت از فرم ثبت نام این وام نیز امری بی معنا تلقی می شود. با این حال، افراد می توانند به منظور دریافت وام و شرکت در طرح های تسهیلاتی دیگر بانک ها، فرم ثبت نام وام مربوطه را تکمیل کرده و درخواست خود را ثبت نماید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط