شرایط وام ۱۵۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران + مبلغ اقساط

بانک مهر ایران به منظور خرید کالای راحت‌تر مشتریان خود، وام 150 میلیون تومانی تحت عنوان طرح «کالا کارت» تدارک دیده است. این تسهیلات قرض الحسنه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، آن دسته از مشتریانی که مایل به دریافت تسهیلات ۱۵۰ میلیون تومانی قرض الحسنه بانک مهر ایران هستند، با این مبلغ تنها امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد این مجموعه را دارند. اشخاص قبل از دریافت این تسهیلات باید سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. هر چند این وام قرض الحسنه است و سودی ندارد اما به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. افرادی که شرایط دریافت این تسهیلات را دارند باید ضامن رسمی ارائه بدهند. حداکثر دوره بازپرداخت این تسهیلات به ۲۴ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت و نرخ کارمزد تعیین شده، میزان هر قسط به ۶ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۷۳۸ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، ۶ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۷۲۰ تومان است و جمع رقم وام و سود آن، ۱۵۷ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۷۲۰ تومان اعلام شده است.

بانک مهر ایران با چه هدفی شکل گرفت و اکنون چند شعبه فعال دارد؟

بانک مهر ایران با هدف گسترش معارف و مبانی دین اسلام و رشد هر چه بیشتر فرهنگ قرض الحسنه و تعمیق این سنت در جامعه براساس موازین بانکداری کشور شکل گرفت و از زمان آغاز به کار تاکنون انواع خدمات بانکداری اسلامی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه داده است.

هم اکنون این مجموعه توانسته با گسترش دامنه فعالیت خود، ۵۰۴ شعبه فعال ایجاد و رضایت ۱۴ میلیون و ۲۷۰ مشتری را جلب کند. تعداد حساب‌های قرض الحسنه افتتاح شده در این بانک به ۲۰ میلیون و ۲۷۱ هزار و ۵ فقره می‌رسد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.