۱۵:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۵

شرایط معلم شدن در دوران خدمت نظام وظیفه چیست؟/ سربازها بخوانند

امریه سربازی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به‌عنوان راه‌حلی برای مشمولان خدمت سربازی درنظر گرفته شده اعلام شد.

شرایط معلم شدن در دوران خدمت نظام وظیفه چیست؟/ سربازها بخوانند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، امریه سربازی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به‌عنوان راه‌حلی برای مشمولان خدمت سربازی درنظر گرفته شده اعلام شد.

شیوه‌نامه جذب سرباز معلم از سوی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده تا با اجرای این طرح کمبود معلم و نیروی انسانی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را جبران کند. در ادامه به جزئیات بیشتر از شرایط ثبت‌نام سرباز معلم در سال۱۴۰۳ می‌پردازیم

امریه سربازی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به‌عنوان راه‌حلی برای مشمولان خدمت سربازی درنظر گرفته شده تا متقاضیان بتوانند درصورت داشتن شرایط، دوره خدمت خود را در یکی از ارگان‌های معرفی شده بگذرانند. یکی از سازمان‌هایی که جهت امریه سربازی برای مشمولان درنظر گرفته شده است، وزارت آموزش و پرورش است. به تازگی شیوه‌نامه جذب سربازمعلم از سوی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده تا با اجرای این طرح کمبود معلم و نیروی انسانی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را جبران کند. در ادامه به جزئیات بیشتر از شرایط ثبت‌نام سرباز معلم در سال۱۴۰۳ می‌پردازیم.

 

مطالب مرتبط