22:41 - 1403/04/13

خودرو

شرایط عمومی بخشنامه فروش فوق العاده سایپا

لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدر‌س‌ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.سایپا

شرایط عمومی بخشنامه فروش فوق العاده سایپا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرجو ۲۴ لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدر‌س‌ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود سایپا .برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

شرایط عمومی بخشنامه فروش فوق العاده سایپا

شرایط فروش نوروزی محصولات شرکت سایپا به شرح ذیل در سامانه گروه خودروسازی سایپا اجرایی خواهد شد.

متقاضیان محترم از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه ۲۶ اسفند تا تکمیل ظرفیت می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی  این برند ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند.

لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدر‌س‌ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

لازم به توضیح است مشتریان می‌توانند قبل از تاریخ فوق به سایت مراجعه و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نمایند.

شرایط عمومی بخشنامه فروش فوق العاده سایپا:

۱ – محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می‌باشد).

۲ – حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

۳ – امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی‌باشد.

۴ – امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد.

۵ – ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی‌باشد.

سایپا

شرایط عمومی بخشنامه فروش فوق العاده این برند 

۶ – متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت های  این برند و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

۷ – شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

علاوه بر این پیش‌فروش نوروزی ۳ محصول شرکت  این برند از پنجشنبه هفته جاری به صورت اینترنتی فعال خواهد شد.

فروش فوق العاده سایپا سهند اس از ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ آغاز می‌شود. شرکت سایپا خودرو Sahand S را به شکل پیش فروش به بازار عرضه می‌کند.

گروه خودروسازی سایپا قصد دارد خودرو سهند اس را به شکل پیش فروش به متقاضیان عرضه کند. متقاضیان از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۶ اسفند تا تکمیل ظرفیت می‌توانند از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی  این برند برای ثبت نام و انتخاب این خودرو اقدام کنند.

در این طرح سایپا سهند S با مبلغ علی‌الحساب پیش پرداخت ۲۲۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. قیمت خودرو نیز همان قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود. موعد تحویل این خودرو نیز مرداد الی اسفند ۱۴۰۳ اعلام شده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : خبرجو24

مطالب مرتبط