شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط

شرایط دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط و جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط و جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید.

به نقل از رده، افرادی که خواهان وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمنا باید دو تا شش ماهه از افتتاح سپرده گذشته باشد. متقاضیان باید بتوانند ضامن رسمی به بانک ارائه بدهند. سود این تسهیلات برحسب ضریب برابری تعیین می‌شود و ۱۸ یا ۲۰ یا ۲۲ یا ۲۳ درصد خواهد بود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط این تسهیلات به ۳۶ ماه می‌رسد. لازم به ذکر است که اشخاص حقوقی و صاحبان کسب و کارهای دارای پروانه کسب معتبر نیز امکان درخواست این تسهیلات را دارند و سقف وام برای آن‌ها ۵۰۰ میلیون تومان است.

با توجه به مبلغ وام، سقف زمان بازپرداخت و نرخ سود، مبلغ هر قسط ۱۰ میلیون و ۸۴۵ هزار و ۷۱۹ تومان است. کل سود تسهیلات به ۹۰ میلیون و ۴۴۵ هزار و ۸۷۲ تومان می‌رسد. جمع رقم تسهیلات و سود ان نیز ۳۹۰ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۷۲ تومان خواهد بود.

 

به منظور دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا چه مدارک دیگری نیاز است؟

گذشته از موارد ذکر شده، افرادی که خواهان دریافت این تسهیلات هستند باید به یکی از ۲۶۴ شعبه بانک سینا مراجعه کرده و مدارک هویتی مانند اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی را ارائه دهند. در صورت لزوم و احتیاج به مدارک بیشتر، کارکنان بانک متقاضیان را راهنمایی و جزئیات چگونگی دریافت این تسهیلات را به آن‌ها اعلام خواهند کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.