اخبار اقتصادی

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی با سود کم/نحوه دریافت کارت اعتباری ۲۰۰ میلیونی بدون ضامن

مشتریان بانک سرمایه می‌توانند برای تأمین اعتبار خرید کالا یا خدمات از کارت اعتباری این بانک با سقف مبلغ 200 میلیون تومان بهره‌مند شوند.وام

وام‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از روز۱۰۰ مشتریان بانک سرمایه می‌توانند برای تأمین اعتبار خرید کالا یا خدمات از کارت اعتباری این بانک با سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بهره‌مند شوند.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.وام 

نحوه دریافت کارت اعتباری ۲۰۰ میلیونی بدون ضامن

مشتریان بانک سرمایه می‌توانند برای تأمین اعتبار خرید کالا یا خدمات از کارت اعتباری این بانک با سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بهره‌مند شوند.

وام (2)

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی با سود کم/نحوه دریافت کارت اعتباری ۲۰۰ میلیونی بدون ضامن

این کارت اعتباری تنها برای اشخاص حقیقی صادر می‌شود. مبلغ کارت بر اساس معدل حساب فرد تعیین می‌شود. اگر دارنده کارت در یک ماه کم‌تر از ۱۰ درصد مبلغ کل کارت را خرج کند، باید میزان بدهی پس از تنفس ۷ روزه در پایان دوره تسویه شود. اما چنانچه بیش از ۱۰ درصد مبلغ کارت خرج شود، بدهی در پایان دوره قسط‌بندی می‌شود. در این نوع پرداخت نیز اقساط پس از تنفس ۷ روزه شروع می‌شوند. حداکثر زمان برای پرداخت اقساط ۳۶ ماه بوده و اعتبار کارت صادر شده ۱۲ ماه است. کارت اعتباری را تنها می‌توان برای خرید کالا و خدمات و از طریق پذیرنده‌‌ها و درگاه‌های پرداخت استفاده کرد.

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی با سود کم

اشخاصی که مشتری بانک صادرات هستند می‌توانند با ایجاد گردش حساب مناسب وام ۲۰۰ میلیونی طرح میثاق را دریافت کنند. سود این تسهیلات در مقایسه با دیگر طرح‌ها کمتر است.اشخاصی که مشتری بانک صادرات هستند می‌توانند با ایجاد گردش حساب مناسب وام ۲۰۰ میلیونی طرح میثاق را دریافت کنند. سود این تسهیلات در مقایسه با دیگر طرح‌ها کمتر است.

مشتریان بانک صادرات با ایجاد میانگین حساب سه ماهه این امکان را دارند از وام ۲۰۰ میلیونی بهره مند شوند. ضمانت اصلی این وام داشتن ضامن رسمی است. سود این تسهیلات برای اشخاص حقیقی ۹ درصد و حقوقی به ۷ درصد می‌رسد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۳۶ ماه اعلام شده است. افراد برای دریافت این وام باید در یکی از شعب بانک صادرات سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

با توجه به مبلغ تسهیلات، سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۶ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۴۷ تومان است. کل سود تسهیلات ۲۸ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۷۵ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۲۲۹ میلیون و ۱۱ هزار و ۷۵ تومان خواهد بود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز 100

مطالب مرتبط