09:15 - 1403/04/15

اقتصادی

شرایط خرید نقد و اقساطی کی ام سی T8 ویژه تیر اعلام شد

خرید نقد و قسطی ماشین کی ام سی به چه صورت است؟ جزئیات را در اندیشه معاصر ببینید

شرایط خرید نقد و اقساطی کی ام سی T8 ویژه تیر اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شرکت کرمان‌ موتور فروشِ خودروی کی ام سی T8 خود را از روز شانزدهم تیرماه تا بیست و چهارم تیرماه به روش اینترنتی به صورت نقدی و اقساطی آغاز می‌کند. زمان تحویل ماشین ۶۰ روز کاری است. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر درباره ماشین کی ام سی اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید.

شرایط خرید نقد و اقساطی کی ام سی T8 ویژه تیر اعلام شد

در روش نقدی کافی است یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان را هم‌زمان با ثبت نام پرداخت کنید. برای خرید اقساطی در ۱۸ ماه، مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده و ۹ چک سی میلیونی باید پرداخت کنید.

اگر می‌خواهید طی ۲۴ ماه مبلغ قسط را پرداخت کنید، باید ۸۵۰ میلیون پرداخت کرده و دوازده قسط سی میلیونی پرداخت کنید.

اما اگر تمایل دارید که این اقساط را طی سی ماه پرداخت کنید، در ابتدا ۹۰۰ میلیون تومان داده و بعد باقی‌مانده‌ی مبلغ را طی پانزده فقره چک سی میلیون تومانی بپردازید.

کی ام سی

کی ام سی

این خودرو علاوه بر امکان استفاده در شهر برای سفرهای بین شهری و خارج از شهر قابل استفاده است و توانایی آفرود در بیابان و کوهستان برا دارد. این ماشین دارای دو دیفرانسیل ۳ حالته با قفل برقی و زاویه ورود ۳۰ درجه است و باک آن ۷۶ لیتر بنزین می‌گیرد. ماشین کنترل ایستایی در سربالایی را دارد.

اقساط به‌صورت هر دو ماه یک چک محاسبه شده است و اولین چک مربوط به پانزدهم آذرماه است و پرداخت آخر به صورت یک فقره چک به تاریخ یک ماه پس از‌ آخرین قسط است.

سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند و تنها با تسویه حساب نهایی آزاد خواهد شد.

خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند و هزینه‌ی آن به مبلغ پیش‌پرداخت اضافه می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : کاماپرس

مطالب مرتبط