۱۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

شرایط ثبت نام وام بدون سود ۳۰۰ میلیون تومانی بانک ملت با اقساط ۹ میلیونی

مشتریان بانک ملت که به دریافت تسهیلات قرض الحسنه تمایل دارند می‌توانند از طرح جدید «نیک وام» این مجمومه بهره ببرند. میزان تسهیلات این طرح تا 320 درصد میانگین حساب قرض الحسنه مشتریان خواهد بود و از 300 میلیون تومان فراتر نخواهد رفت.

شرایط ثبت نام وام بدون سود ۳۰۰ میلیون تومانی بانک ملت با اقساط ۹ میلیونی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مشتریان بانک ملت که به دریافت تسهیلات قرض الحسنه تمایل دارند می‌توانند از طرح جدید «نیک وام» این مجمومه بهره ببرند. میزان تسهیلات این طرح تا ۳۲۰ درصد میانگین حساب قرض الحسنه مشتریان خواهد بود و از ۳۰۰ میلیون تومان فراتر نخواهد رفت.

 تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی طرح نیک وام بانک ملت تسهیلاتی قرض الحسنه است که بدون سود بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند باید میانگین حساب حداقل چهار ماهه و حداکثر ۱۲ ماهه ایجاد کنند. همچنین این افراد برای دریافت تسهیلات مذکور به ارائه ضامن رسمی و اعتبار شغلی احتیاج دارند.

ضمنا افرادی که درخواست این تسهیلات را دارند باید حداقل رتبه اعتباری سی داشته باشند. در صورتی که فرد تمام شرایط لازم را داشته باشد تنها رتبه اعتباریش دی یا ای باشد، امکان درخواست تسهیلات مذکور را نخواهد داشت. پس از دریافت وام، افراد باید ظرف مدت ۳۶ ماه به تسویه اقساط آن بپردازند.

با توجه به شرایط مذکور و کارمزد اعلامی، میزان هر قسط به ۹ میلیون و ۹۰ هزار و ۹۰۹ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات ۲۴ میلیون تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۲۴ میلیون تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است که امتیاز این وام قابل انتقال به اقوام درجه یک است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : رده

مطالب مرتبط