۱۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۶

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش که در خارج از کشور اقامت دارند در صورت تمایل می‌توانند در مدارس ایرانی خارج از کشور با حقوق ریالی و داشتن شرایط مربوطه، تدریس کنند. به گزار...

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی

معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش که در خارج از کشور اقامت دارند در صورت تمایل می‌توانند در مدارس ایرانی خارج از کشور با حقوق ریالی و داشتن شرایط مربوطه، تدریس کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شیوه‌نامه اشتغال فرهنگیان مقیم در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به سرپرستی‌های مدارس خارج از کشور ابلاغ شده است.

بر این اساس از ظرفیت معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش که در خارج از کشور اقامت دارند و تمایل به اشتغال در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با حقوق ریالی “واریز در ایران” دارند، استفاده می‌شود.

نیروهای به تبعیت از همسر غیرفرهنگی که همسران آنها مأمور، کارگزار، نظامی دانشجو و یا شغل آزاد دارند.
فرهنگیان مقیم خارج از کشور و داوطلب خدمت در مدارس جمهوری اسلامی ایران.
پس از تطبیق نیاز مدرسه با شاخص ساماندهی و مدیریت نیروی انسانی مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و بررسی درخواست سرپرستی در کمیته نیروی انسانی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، اسامی افرادی که با اشتغال آنان در واحد آموزشی موافقت شده است حداکثر تا مردادماه ۱۴۰۰ به سرپرستی اعلام خواهد شد.

صرفاً درخواست متقاضیانی که دارای ویزا، مجوز و کارت اقامت ( از خرداد ۱۴۰۰ تا پایان خرداد ۱۴۰۱) در خارج از کشور هستند و متعهد می‌شوند از تاریخ اول مهر ۱۴۰۰ تا حداقل ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ با مدرسه در دوره تحصیلی و رشته‌ای که نیاز دارد همکاری کند اخذ می‌شود.

صلاحیت فرد متقاضی در ابعاد مختلف به منظور اشتغال در مدرسه به صورت مکتوب باید توسط نمایندگی سیاسی تأیید شود.

تقاضای افراد زیر پذیرفته نمی‌شود:

متقاضی فرهنگی آقا یا خانم که با اخذ مرخصی بدون حقوق از منطقه خدمتی خود در داخل کشور جهت ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده و هم اکنون در کشور محل اقامت دانشجو است. ( برابر مصوبه هیئت وزیران)
از پذیرش تقاضای افرادی که سنوات قبل در مدرسه مشغول به خدمت بوده اما عملکردشان مورد تأیید مدیر مدرسه، اولیا و دانش آموزان نیست خودداری می‌شود.
افرادی که در دوره‌های ضمن خدمت برگزار شده مربوط به شرکت نکرده‌اند.

۰/۵ (۰ نظر)کارگزین

مطالب مرتبط

آخرین اخبار