• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Thursday - 19 May - 2022

اخبار ویژه

روند روبه رشد ناباروری مردان به فرزند متولد شده از رابطه نامشروع ارث می‎رسد؟ اقدام جنجالی این بعد دعوا با همسرش!+عکس استقلال – آلومینیوم اراک؛ دیداری که تشریفاتی نیست! / پیش بازی نویدکیا: جدایی نورافکن؟ هر کسی سپاهان را دوست ندارد برود افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح 1401 + جزئیات / آخرین اخبار افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سایت فیش حقوقی شرکت نفت portal.nioc.ir فیش حقوق وزارت نفت آخرین اخبار افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی / مصوبه امروز هیات دولت در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی رتبه بندی معلمان | وزیر آموزش و پرورش زمان قطعی اجرای رتبه بندی را اعلام کرد / افزایش 1500 میلیاردی اعتبار آموزش و پرورش برای اجرای رتبه بندی / رتبه بندی معلمان ساعتی استارت خورد + جزئیات اعتراضات یارانه تا یک ماه آینده رسیدگی می‌شود/ افزایش حقوق بازنشستگان هنوز در جلسه هیات دولت مطرح نشده است 28 اردیبهشت 1401 برنامه جدید آموزش و پرورش بعد از اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان+ جزئیات 28 اردیبهشت وزیر آموزش و پرورش: رتبه بندی معلمان اجرا می شود رتبه بندی معلمان| مدارک جدید برای رتبه بندی 28 اردیبهشت | افزایش حقوق ها از خرداد اعمال می شود؟ احکام افزایش حقوق بازنشستگان صادر شد+ جزئیات 28 اردیبهشت آمار کرونا 28 اردیبهشت| ۲۸۸ ابتلا و ۸ فوتی؛ آخرین آمار کرونا در کشور احتمال پرداخت علی‌الحساب به بازنشستگان+ جزئیات 28 اردیبهشت امید بازنشستگان به جلسه مهم امروز هیات دولت | افزایش حقوق تصویب می‌شود؟ حقوق فرهنگیان با اجرای رتبه‌بندی معلمان چقدر افزایش می یابد؟+ جرئیات 28 اردیبهشت امید بازنشستگان به جلسه مهم امروز هیات دولت | افزایش حقوق تصویب می‌شود؟ تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامین‌ اجتماعی چه شد؟/آیا علی‌الحساب پرداخت می‌شود؟

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی

  • کد خبر : 50575
  • 16 فروردین 1400 - 13:16
شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش که در خارج از کشور اقامت دارند در صورت تمایل می‌توانند در مدارس ایرانی خارج از کشور با حقوق ریالی و داشتن شرایط مربوطه، تدریس کنند. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شیوه‌نامه اشتغال فرهنگیان مقیم […]

شرایط تدریس معلمان در مدارس خارج از کشور+ واریز حقوق به صورت ریالی

معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش که در خارج از کشور اقامت دارند در صورت تمایل می‌توانند در مدارس ایرانی خارج از کشور با حقوق ریالی و داشتن شرایط مربوطه، تدریس کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شیوه‌نامه اشتغال فرهنگیان مقیم در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به سرپرستی‌های مدارس خارج از کشور ابلاغ شده است.

بر این اساس از ظرفیت معلمان رسمی وزارت آموزش و پرورش که در خارج از کشور اقامت دارند و تمایل به اشتغال در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با حقوق ریالی “واریز در ایران” دارند، استفاده می‌شود.

نیروهای به تبعیت از همسر غیرفرهنگی که همسران آنها مأمور، کارگزار، نظامی دانشجو و یا شغل آزاد دارند.
فرهنگیان مقیم خارج از کشور و داوطلب خدمت در مدارس جمهوری اسلامی ایران.
پس از تطبیق نیاز مدرسه با شاخص ساماندهی و مدیریت نیروی انسانی مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و بررسی درخواست سرپرستی در کمیته نیروی انسانی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، اسامی افرادی که با اشتغال آنان در واحد آموزشی موافقت شده است حداکثر تا مردادماه ۱۴۰۰ به سرپرستی اعلام خواهد شد.

صرفاً درخواست متقاضیانی که دارای ویزا، مجوز و کارت اقامت ( از خرداد ۱۴۰۰ تا پایان خرداد ۱۴۰۱) در خارج از کشور هستند و متعهد می‌شوند از تاریخ اول مهر ۱۴۰۰ تا حداقل ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ با مدرسه در دوره تحصیلی و رشته‌ای که نیاز دارد همکاری کند اخذ می‌شود.

صلاحیت فرد متقاضی در ابعاد مختلف به منظور اشتغال در مدرسه به صورت مکتوب باید توسط نمایندگی سیاسی تأیید شود.

تقاضای افراد زیر پذیرفته نمی‌شود:

متقاضی فرهنگی آقا یا خانم که با اخذ مرخصی بدون حقوق از منطقه خدمتی خود در داخل کشور جهت ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده و هم اکنون در کشور محل اقامت دانشجو است. ( برابر مصوبه هیئت وزیران)
از پذیرش تقاضای افرادی که سنوات قبل در مدرسه مشغول به خدمت بوده اما عملکردشان مورد تأیید مدیر مدرسه، اولیا و دانش آموزان نیست خودداری می‌شود.
افرادی که در دوره‌های ضمن خدمت برگزار شده مربوط به شرکت نکرده‌اند.

0/5 (0 نظر)کارگزین

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=50575

برچسب ها

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi