شرایط برگزاری اسکار/شرکت کنندگان جلوی دوربین ماسک نخواهند زد

شرکت‌کنندگان در اسکار هنگام پخش تلویزیونی از ماسک صورت استفاده نمی‌کنند.

به گزارش اندیشه معاصر؛ شرکت کنندگان در اسکار هنگام پخش تلویزیونی از ماسک صورت استفاده نمی کنند.

آکادمی از شرکت کنندگان در اسکار نمی خواهد جلوی دوربین در حین مراسم زنده در ۲۵ آوریل، ماسک بر چهره بزنند.

این خبر صبح روز دوشنبه در طی جلسه مجازی در زوم با نمایندگان و نامزدهای آکادمی و مسولین تبلیغاتی و استودیویی اعلام شد. یکی از مسولان آکادمی توضیح داد: از آنجا که این مراسم که در یونیون استیشن در مرکز شهر لس آنجلس برگزار می شود، به عنوان یک تولید «تلویزیون/فیلم» در نظر گرفته می شود، ماسک برای افراد جلوی دوربین لازم نیست.

با این حال، وقتی مهمانان جلوی دوربین نیستند، از آنها خواسته می شود ماسک بزنند. به عنوان مثال، ماسک ها باید در هنگام پخش آگهی های بازرگانی روی صورت قرار بگیرند.

آکادمی همچنین اعلام کرد که ظرفیت مهمانان به ۱۷۰ نفر محدود خواهد شد. همانطور که ورایتی در اوایل ماه جاری برای اولین بار گزارش داد، مهمانان در مراسم می توانند به داخل و بیرون سالن محل برگزاری رفت و آمد کنند. به محض ورود نامزدها به سالن، یک برنامه تردد به داخل و خارج سالن دریافت می کنند که مشخص می کند چه زمان هایی را به داخل و خارج بروند.

استیون سودربرگ، تهیه کننده اسکار، در کنفرانس مطبوعاتی به همراه جسی کالینز و استیسی شر، دیگر تهیه کنندگان اسکار، بر رعایت پروتکل ها و داشتن ماسک تاکید کردند که حتما در روز مراسم اعمال خواهد شد.

وی گفت که ماسک ها نقش بسیار مهمی در این رویداد دارند که قرار است به صورت یک فیلم ضبط و پخش شود.

این جلسه همچنین به مرور دقیق آنچه شرکت کنندگان باید در بدو ورود انتظار داشته باشند، پرداخت. بررسی دمای بدن مهمانان اجباری است. شرکت کنندگان همچنین باید حداقل سه بار آزمایش کووید ۱۹ در روزهای منتهی به مراسم انجام دهند.

یک فرش قرمز کوتاه شامل سه عکاس و تعداد محدودی از مطبوعات از جمله ABC News ، KABC و E است که مصاحبه می کنند.

مراکز فروش بین المللی از ژاپن، کانادا، انگلیس، آلمان، فرانسه، برزیل، اسپانیا، مکزیک و استرالیا خواهند بود.

حداقل هفت فوت(دو متر و سیزده سانتیمتر) بین خبرنگاران و مصاحبه شوندگان فاصله خواهد بود.

علاوه بر مصاحبه های مجازی به سبک کنفرانس مطبوعاتی در پشت صحنه، برندگان این فرصت را دارند که با کِلی ریپا و رایان سیکرست برای «برنامه زنده با کِلی و رایان» و همچنین لارا اسپنسر از «صبح بخیر آمریکا» مصاحبه های مجازی انجام دهند.