۰۶:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸

سکوت ستاره پرسپولیس درخصوص پنالتی استقلال در دربی شکست!

گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس، تاکید کرد پرسپولیس با هر باشگاه دیگری در ایران تفاوت دارد.

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،وقتی شب عید سال گذشته پرسپولیس در خانه مقابل سپاهان مغلوب شد، اغلب هواداران این تیم شانسی برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر قائل نبودند، اما بعد از تعطیلات نوروز، همه چیز به شکل عجیبی تغییر کرد و تیم یحیی گل محمدی در نهایت فاتح سه گانه شد. اما شاید نقطه عطف این موفقیت تاریخی، برتری در تاریخ سوم اردیبهشت با تک گل عیسی آل کثیر مقابل استقلال در دربی و هموار شدن مسیر قهرمانی پرسپولیس بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ اما هواداران و کادر فنی استقلال قویا معتقد بودند در دقایق ابتدایی بازی و روی ارسال مهدی قایدی، گئورگی گولسیانی در محوطه جریمه پرسپولیس مرتکب خطای هند شده و پنالتی استقلال سوخته است. تصمیمی که سرنوشت دربی و حتی شاید فصل را تغییر می داد و برخی کارشناسان نیز با طرفداران استقلال هم نظر بودند.

حالا و بعد از حدود ۱۰ ماه، گئورگی گولسیانی در مقابل دوربین سایت “ورزش سه” ، در مورد آن صحنه جنجالی صحبت کرده و تاکید داشت مرتکب خطاب پنالتی نشده است. همچنین این مدافع گرجستانی در مورد دلایل موفقیت‌های فصول اخیر پرسپولیس و فرق رختکن این تیم با رقبا صحبت کرده و تمام قد به دفاع از تیمش پرداخت.
عجیب اینکه گئورگی گولسیانی از شدت علاقه خود به تیم ملی ایران و هیجان و استرس بالای خود هنگام بازی ایران صحبت کرده، البته از آن شب تلخ در آزادی و خراب کردن پنالتی مقابل الدحیل نیز حرف زد و نظرات متفاوتی در مورد امیر قلعه نویی داشت. پس سه شنبه ساعت ۲۰:۰۰، تماشاگر مصاحبه داغ و جنجالی گئورگی گولسیانی از سایت آنتن باشید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط