۰۳:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۲

سپهر حیدری، قلعه نویی را با خاک یکسان کرد / بازیکن جنجالی پرسپولیس با زنش قلعه نویی و تیم را ..

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،تیم قلعه نویی بازی ها خوبی داشت اما همه نتیجه و موفقیت برایشان اهمیت داشت و شکست در مقابل قطر آب سردی آتش که   سپهر حیدری با انتشار مطلب اینستاگرامی ناراحت کننده ای در فضای مجازی به شکست تیم م...

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،تیم قلعه نویی بازی ها خوبی داشت اما همه نتیجه و موفقیت برایشان اهمیت داشت و شکست در مقابل قطر آب سردی آتش که

 

سپهر حیدری با انتشار مطلب اینستاگرامی ناراحت کننده ای در فضای مجازی به شکست تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا مقابل قطر واکنش نشان داده است.

حذف ناباورانه تیم ملی ایران در نیمه نهایی جام ملت های آسیا مقابل قطر واکنش های متفاوتی را در پی داشته است.

اغلب چهره های مشهور فوتبال ایران با انتشار استوری های متعددی در فضای مجازی از بازیکنان تیم ملی تقدیر کرده و شاگردان قلعه نویی را لایق قهرمانی دانسته اند.

در همین رابطه اکنون سپهر حیدری پیشکسوت فوتبال با انتشار پست متفاوتی در اینستاگرام اش به حذف ملی پوشان واکنش نشان داده است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در این رابطه نوشته است: حیف از این نسل طلایی که بدون جام باید برگرده.

 

به کاپیتان استقلال

سپهر حیدری پیشکسوت پرسپولیس با انتشار استوری متفاوتی در صفحه شخصی‌اش به کاپیتان تیم استقلال در بازی جنجالی دربی حمله کرده است.

استفاده از VAR در بازی روز پنج شنبه  دربی پایتخت با حواشی عجیبی از سوی کادر فنی دو تیم پرسپولیس و استقلال همراه بوده است.

تصمیم داور برای اعلام پنالتی در دقایق پایانی بازی باعث شد که سید حسین حسینی کاپیتان آبی پوشان دروازه را رها کند و پشت مانیتور VAR حاضر شود.
همین امر سبب شده که از ساعات گذشته اغلب چهره های پرسپولیسی با انتشار تصویری از دروازه بان استقلال که پشت VAR مشغول آنالیز داوری بوده به او حمله کنند.

در همین خصوص اکنون سپهر حیدری کاپیتان پیشین پرسپولیس که همواره از منتقدین باشگاه استقلال بوده با انتشار استوری بحث برانگیزی در اینستاگرام از حسینی انتقاد کرده است.

ستاره قدیمی پرسپولیس با نمایش تصویر وایرال شده از دروازه بان استقلال در این رابطه نوشته:

دورهمی بود یا دربی؟

کاپیتان تیم و توپ جمع کن، فیلمبردار همه کنار هم. چرا؟

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط