سورپرایز ویژه برای سپاهانی ها بعد از تساوی تلخ/ عبدالرزاق مصدوم شد+جزئیات

عبدالرزاق حمدالله روی صحنه ای که موفق به گرفتن پنالتی شد، آسیب دید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،این قطعا خبر بدی برای نونو اسپریتو سانتو است. دومین مهاجم تخصصی الاتحاد نیز مصدوم شد و مشخص نیست که او تا چه مدت از میادین به دور خواهد بود.

در دقایق پایانی نیمه نخست دیدار الاتحاد و آلمالیق بود که عبدالرزاق حمدالله وارد محوطه جریمه شد و پس از عبور از سد دلشاد احمدعلیف، با ضربه پای این بازیکن روی زمین سرنگون شد.

داور ژاپنی ابتدا این صحنه را خطا تشخیص نداد اما پس از بازبینی صحنه توسط VAR، مشخص شد که مدافع آلمالیق ضربه ای را به زانوی حمدالله وارد کرده و این بازیکن هنگام سرنگونی روی شانه سمت چپ خود فرود آمد.

این موضوع باعث شد تا حمدالله از ناحیه شانه و کتف احساس درد داشته باشد و به همین دلیل نیز نونو اسپریتو سانتو برای دیگر مهاجم تیمش ریسک نکرد و او را از زمین بازی بیرون کشید.

پس از کریم بنزما که ساعاتی پیش از آغاز دیدار مشخص شد به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند در این مسابقه شرکت کند، حالا عبدالرزاق حمدالله نیز مصدوم شده تا هر دو مهاجم اصلی الاتحاد دچار آسیب دیدگی شوند.

باید دید که کادر پزشکی الاتحاد چه نظری درخصوص میزان دوری دو مهاجم این تیم از میادین خواهد داد اما به نظر می رسد که آنها مشکلی برای همراهی تیمشان در بازی ۱۰ مهر برابر سپاهان نداشته باشند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.