۲۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷

سورپرایز شبانه مجلسی ها برای بازنشستگان در آخرین دقایق امشب ۲۷ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، محمد خدابخشی با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق در زمینه متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: کمیسیون تلفیق در جلسه عصر دیروز مصوب کرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف است با هماهنگی هی...

سورپرایز شبانه مجلسی ها برای بازنشستگان در آخرین دقایق امشب ۲۷ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، محمد خدابخشی با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق در زمینه متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: کمیسیون تلفیق در جلسه عصر دیروز مصوب کرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف است با هماهنگی هیئت امنا و کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نسبت به متناسب سازی حقوق بازنشستگان این سازمان به نحوی اقدام کند که ضریب حقوق بازنشستگان این سازمان در طول برنامه هفتم نسبت به حقوق شاغلان در پایان سال سوم برنامه هفتم به میزان ۹۰ درصد حقوق و مزایای شاغلین افزایش پیدا کند.

خبر خوش مجلس درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

وی تاکید کرد: این افزایش از سال ۱۴۰۳ در سال اول ۴۰ درصد در سال‌های دوم و سوم به ترتیب مشابه بازنشستگان کشوری و لشکری ۳۰ خواهد بود. منابع این حکم از محل مطالبات سازمان تامین اجتماعی و نیز از محل تنفیذ ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه تامین خواهد شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار