۰۵:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

سورپرایز باشگاه پرسپولیس برای هواداران/ قیمت بلیت بازی حساس با الدحیل نصف شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،باشگاه پرسپولیس قصد دارد بلیت فروشی بازی حساس با الدحیل قطر را از همین فردا و با ۵۰ درصد تخفیف آغاز کند تا تماشاگران بیشتری را به ورزشگاه آزادی بکشاند. این تخفیف ۵۰ درصدی با اصرارباشگاه و رضا دروی...

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،باشگاه پرسپولیس قصد دارد بلیت فروشی بازی حساس با الدحیل قطر را از همین فردا و با ۵۰ درصد تخفیف آغاز کند تا تماشاگران بیشتری را به ورزشگاه آزادی بکشاند. این تخفیف ۵۰ درصدی با اصرارباشگاه و رضا درویش انجام می شود و البته پیش بینی شده که همه بلیت ها در همان روزهای اول به فروش برسد.

معمولا بلیت فروشی بازیها یکی دو روز مانده به آغاز هر مسابقه انجام می شد اما باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت حدود ۶ روز قبل از بازی حساس با الدحیل قطر بلیت فروشی را با شرایطی ویژه و تخفیف ۵۰ درصدی آغاز کند. قرار است نسبت به بازیهای قبلی پرسپولیس هم تماشاگران بیشتری راهی ورزشگاه آزادی شده و به حمایت از نماینده کشورمان مقابل نماینده قطر بپردازند. پرسپولیس در بازی رفت موفق شده بود الدحیل را در خاک قطر با یک گل مغلوب کند و حالا در صورت تکرار آن پیروزی قطعا به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار