۲۱:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۱

سورپرایز آخر شبی برای بازنشستگان امشب ۱ آبان ماه ۱۴۰۲| آغاز صدور کارت ۳ میلیون تومانی برای این بازنشستگان + جزییات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، سورپرایز آخر شبی برای بازنشستگان امشب ۱ آبان ماه ۱۴۰۲| آغاز صدور کارت ۳ میلیون تومانی برای این بازنشستگان + جزییات بیشتر را در ادامه بخوانید. یدالله راشدی تصریح کرد: در راستای ارائه ‌خدمات رفاهی ...

آخرین خبر از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی / خبر فوری افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 1401 + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، سورپرایز آخر شبی برای بازنشستگان امشب ۱ آبان ماه ۱۴۰۲| آغاز صدور کارت ۳ میلیون تومانی برای این بازنشستگان + جزییات بیشتر را در ادامه بخوانید.

یدالله راشدی تصریح کرد: در راستای ارائه ‌خدمات رفاهی به بازنشستگان، معاونت توسعه مدیریت و منابع صندوق اقدام به انعقاد قراردادی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا کرده است.

راشدی گفت: مبلغ شارژ اعتباری ماهیانه این کارت ۳۰ میلیون ریال معادل سه میلیون تومان است و بدین ترتیب و با استفاده از این کارت، برای کلیه بازنشستگان متقاضی در سراسر کشور خرید اعتباری از فروشگاه‌های اتکا میسر شده است.

وی افزود: بدین منظور بازنشستگان صندوق فولاد با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا می‌توانند (بدون ضامن و بدون پیش پرداخت) در اقساط ۶ الی ۲۴ ماه به صورت اقساطی کالا و خدمات دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی فولاد گفت: متقاضیان کارت حکمت بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به لینک https: //neservices.irsbf.ir جهت دریافت کارت مذکور ثبت نام کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار