۱۷:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

سوال مهم روز؛ پشت پرده ماجرای کارت سوخت دادن سردار به سرخ پوشان چه بود؟!

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص ماجرای کارت سوخت دادن به بازیکنان توضیحاتی را ارائه کرد.

بمب نقل و انتقالاتی نه، زلزله رودبار و منجیل توأماً در پرسپولیس / مشت آهنین یحیی و رضاخان بر نقل و انتقالات لیگ برتر / همه ی ستاره ها یکجا جمع شدند / پرسپولیس قدرتمندتر از تیم ملی!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،محمد رویانیان، در مصاحبه اخیر خود با اشاره به یک شایعه قدیمی در مورد دادن کارت سوخت به بازیکنان در زمان مدیرعاملی گفت: این موضوع هم یکی از چیزهایی بود که من را خیلی اذیت می‌کند. بسم الله الرحمن الرحیم، من نه پورشه نه بنز به هیچ بازیکنی ندادم و اهل این کارها هم نبودم.

مدیر عامل پیشین پرسپولیس در ادامه افزود: ۱۰ تا ۱۲ تا هوندا سیویک خریدیم که آن زمان ۱۰۰ تا ۱۵۰میلیون بود. من نصف پولش را که ۷۰۰میلیون بود پرداخت کردم. بقیه را چک دادیم و به جای پول به بازیکنان این ماشین‌ها را دادیم. این اولین قسط چکش پرداخت نشد، صاحب ماشین شکایت کرد و اجازه نداد ماشین‌ها شماره شود.

رویانیان: پرسپولیس ملک شخصی آقای درویش نیست / دل‌مان خواست یک بار قهرمانی را به فرد دیگری بدهیم!رویانیان: پرسپولیس ملک شخصی آقای درویش نیست / دل‌مان خواست یک بار قهرمانی را به فرد دیگری بدهیم!

این شد جریان ماشین‌ها که همه جا پر کردند و آبروی ما را بردند. من ماشین‌ها را آخر شماره کردم و آن پول را آخر از ما گرفتند. هم ماشین‌ها را دادیم و هم آبروی‌مان را بردند، این مدل هم خود بازیکنان خواستند نه من، خودشان انتخاب کردند و آقای شیرینی برای آن‌ها خریداری کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار